EN
Ekologiczne sztućce dla dzieci

Ekologiczne sztućce dla dzieci – 3 nieoczywiste eko-wyzwania

LUNCH MUNCHowa Mama opisuje trzy wyzwania w projektowaniu ekologicznych sztućców dla dzieci. Coś co wydaje się bardzo proste (a nawet banalne) do zaprojektowania a potem wdrożenia (ku uciesze rodziców i dzieci), wcale takowym nie jest. Szczególnie wtedy, kiedy w grę whodzi „eko”. Przeczytaj i sprawdź.

więcej
#zdrowokolorowo
#zdrowokolorowo

Jedz tęczę!

Zdrowe jedzenie, zawierające owoce i warzywa, zachęca pięknymi kolorami – jak w tęczy! Każdy kolor ma unikatowe właściwości. Sięgaj po produkty z każdego koloru, a lunch box Twojego dziecka będzie robił furorę!

Najlepsza torba termiczna na lunch dla dziecka

Najlepsza torba termiczna na lunch dla dziecka – czym się kierować?

Torba termiczna na jedzenie przydaje się nie tylko do szkoły, ale również na zajęcia po szkole, wycieczki, pikniki itp. Ponieważ na co dzień pakuję torbę na lunch, to w dużym stopniu moje kryteria które stały się podstawą do zaprojektowania tej jedynej. Zobaczcie co wyszło z tych projektowych działań i czym się kierować przy wyborze najlepszej torby termicznej dla Waszego dziecka.

więcej
Torba na lunch dla dziecka – TOP 5 co sprawdzonych posiłków dla dziecka 5 posiłków

Torba na lunch dla dziecka – TOP 5 co spakować?

Torba na lunch i jej pakowanie dla dziecka z rana to już od kilku dobrych lat w naszym domu codzienny rytuał, i mój obowiązek. Nie było łatwo, ale… już nie odchodzę od zmysłów na myśl o pakowaniu śniadaniówki z rana. Poznaj moje TOP 5 – co spakować do torby na lunch dla dziecka!

więcej
#kolorylunchmunch

Kolorowe smoothie!

Smoothie to pełne witamin, gęste napoje. Pokaż dziecku, jak łatwo je zrobić! Użyjcie blendera, zmiksujcie jogurt lub mleko z wodą i owocami które macie pod ręką – jagodami, malinami, truskawkami, borówkami. Gotowe!

#kolorylunchmunch