Wszystkie kategorie
Gry planszowe dla 7 latka nasze TOP 3 pozycje

Gry planszowe dla 7 latka 💡💡💡 nasze TOP 3 pozycje

Wraz z pojawieniem się konsol do gier i gier komputerowych, przez chwilę mogło się wydawać, że gry planszowe odejdą w zapomnienie. Na szczęście, jest wręcz przeciwnie – planszówki przeżywają renesans. Często w nie gramy, dlatego we wpisie znajdziecie nasze sprawdzone TOP 3 gry dla siedmiolatków.

więcej
#zdrowokolorowo
#zdrowokolorowo

Jedz tęczę!

Zdrowe jedzenie, zawierające owoce i warzywa, zachęca pięknymi kolorami – jak w tęczy! Każdy kolor ma unikatowe właściwości. Sięgaj po produkty z każdego koloru, a lunch box Twojego dziecka będzie robił furorę!

#kolorylunchmunch

Kolorowe smoothie!

Smoothie to pełne witamin, gęste napoje. Pokaż dziecku, jak łatwo je zrobić! Użyjcie blendera, zmiksujcie jogurt lub mleko z wodą i owocami które macie pod ręką – jagodami, malinami, truskawkami, borówkami. Gotowe!

#kolorylunchmunch
jak napisac postanowienia noworoczne

Jak napisać postanowienia noworoczne?

Nowy Rok to nowe początki dla wielu z nas. Zazwyczaj również krótki urlop i czas na noworoczne postanowienia. Brak codziennej bieżączki sprzyja podsumowaniom i pozwala na to, żeby przyjrzeć się codzienności, i temu co chcemy osiągnąć w życiu. Jak napisać postanowienia noworoczne, żeby nam służyły?

więcej