Polska produkcja
Wysyłka do 24h
SSL Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot
Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Cześć! To my – LUNCH MUNCH®!

Jesteśmy polską marką. Projektujemy z myślą o najmłodszych i ich opiekunach. Powstaliśmy z połączenia pasji do tworzenia zdrowych posiłków i nowoczesnego wzornictwa. Mamy głowy pełne pomysłów, dużą wiedzę i bogate doświadczenie. Dla nas dobry design to estetyka produktu połączona z jego funkcjonalnością. Dlatego właśnie wszystkie produkty LUNCH MUNCH® powstają na bazie analizy potrzeb rodziców, opiekunów i ich dzieci.

Dlaczego<br>LUNCH MUNCH®?

Dlaczego
LUNCH MUNCH®?

W LUNCH MUNCH® nie ma rzeczy niemożliwych!

Zaprojektowane przez nas termiczne torby lunchowe są jedynymi na rynku, które pomieszczą zarówno pełny obiad, jak i dodatkowe przekąski. Torby lunchowe stworzyliśmy z myślą o ciekawych życia młodych ludziach, którzy do realizacji swoich pasji potrzebują zdrowej dawki energii. Dodatkowo, w naszej termicznej torbie na lunch znajdziesz miejsce na sztućce oraz chusteczki. Dodaj do torby specjalnie zaprojektowane przez nas pojemniki na posiłki – i jesteś gotowy do wyznaczania trendów – bo aktywność i zdrowie są zawsze w modzie!

Co dla nas znaczy<br>smakować kolory?

Co dla nas znaczy
smakować kolory?

Zdrowe jedzenie, zawierające owoce i warzywa, zachęca pięknymi kolorami! Od najmłodszych lat kształtujemy w sobie pewne nawyki, które później przekładają się na nasze dorosłe życie. W LUNCH MUNCH® pragniemy, aby nasze produkty inspirowały do sięgania właśnie po warzywa i owoce. Wierzymy, że jedzenie warzyw i owoców wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie dzieci, dlatego do pomocy wezwaliśmy MUNCHową Drużynę©. MUNCHowa Drużyna© to siedmioosobowa grupa bohaterów, a każdy z nich posiada własne pasje i marzenia, które wyróżniają go na tle grupy. Każdy bohater inspiruje do fantastycznego jedzenia w kolorach tęczy, aby dzięki odpowiednim składnikom odżywczym dzieci były zdrowe i miały energię do realizacji swoich pasji.

quiz

Czy wiesz, że LUNCH MUNCH® to polska firma?

LUNCH MUNCH® to marka z Polski, która powstała z miłości do zdrowego jedzenia i aktywności poza domem. Do realizacji marzeń dzieci potrzebują zapasu zdrowego jedzenia, a te spakują wygodnie z naszymi produktami. Mówimy STOP nudzie w lunch boxie, by dzieci na co dzień jadły zdrowo i kolorowo!

 

Jak powstała polska marka produktów dla dzieci LUNCH MUNCH®?

Kolorowa przygoda z LUNCH MUNCH® zaczęła się od zatroskanej mamy oraz jej córki, która (ze względu na alergie pokarmowe) nie mogła jeść szkolnych posiłków. Potrzebny był zapas jedzonka na długie dni w szkole i na zajęciach pozalekcyjnych. Tak powstał projekt pierwszej torby na jedzenie, a do kolejnych LUNCH MUNCHowa Mama zaangażowała swoich wieloletnich przyjaciół i doświadczonych projektantów akcesoriów dla dzieci. Przecież zamiast jeść szkolne posiłki, można je pakować samemu… i czuć się przez to szczęśliwie i zdrowo najedzonym! Dziś, z produktami naszej marki, każdego ranka rodzice troszczą się o dziecięcą radość, a my zabiegamy o Wasz uśmiech – bo życie jest od tego, by z uśmiechem na ustach spełniać swoje marzenia i rozwijać talenty!

 

Czemu służą lunch boxy, torebki na jedzenie i inne produkty od LUNCH MUNCH®?

Nasze produkty tworzymy z myślą o tym, żeby każdy rodzic i każdy szkolniak mógł wygodnie pakować swoje posiłki. Wstrzykujemy zabawę do codziennego pakowania posiłków (które, na pierwszy rzut oka, wcale nie wygląda na zabawne). Dzieci i dorośli szybciej uczą się przez zabawę. Podobnie jest z nauką tego, co zdrowe i kolorowe w menu dzieci! Poprzez zabawę ze zdrowo i kolorowo zapakowanym jedzonkiem w pojemniku, zapoznajemy najmłodszych z tym co jest dla nich zdrowym paliwem.

Czytaj więcej