Dostawa Wysyłka do 24h
SSL SSL Bezpieczne zakupy
Zwrot 14 dni na zwrot
Polska Polska produkcja
Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Cześć! To my – LUNCH MUNCH®!

Jesteśmy polską marką. Projektujemy z myślą o najmłodszych i ich opiekunach. Powstaliśmy z połączenia pasji do tworzenia zdrowych posiłków i nowoczesnego wzornictwa. Mamy głowy pełne pomysłów, dużą wiedzę i bogate doświadczenie. Dla nas dobry design to estetyka produktu połączona z jego funkcjonalnością. Dlatego właśnie wszystkie produkty LUNCH MUNCH® powstają na bazie analizy potrzeb rodziców, opiekunów i ich dzieci.

Dlaczego<br>LUNCH MUNCH®?

Dlaczego
LUNCH MUNCH®?

W LUNCH MUNCH® nie ma rzeczy niemożliwych!

Zaprojektowane przez nas termiczne torby lunchowe są jedynymi na rynku, które pomieszczą zarówno pełny obiad, jak i dodatkowe przekąski. Torby lunchowe stworzyliśmy z myślą o ciekawych życia młodych ludziach, którzy do realizacji swoich pasji potrzebują zdrowej dawki energii. Dodatkowo, w naszej termicznej torbie na lunch znajdziesz miejsce na sztućce oraz chusteczki. Dodaj do torby specjalnie zaprojektowane przez nas pojemniki na posiłki – i jesteś gotowy do wyznaczania trendów – bo aktywność i zdrowie są zawsze w modzie!

Co dla nas znaczy<br>smakować kolory?

Co dla nas znaczy
smakować kolory?

Zdrowe jedzenie, zawierające owoce i warzywa, zachęca pięknymi kolorami! Od najmłodszych lat kształtujemy w sobie pewne nawyki, które później przekładają się na nasze dorosłe życie. W LUNCH MUNCH® pragniemy, aby nasze produkty inspirowały do sięgania właśnie po warzywa i owoce. Wierzymy, że jedzenie warzyw i owoców wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie dzieci, dlatego do pomocy wezwaliśmy MUNCHową Drużynę©. MUNCHowa Drużyna© to siedmioosobowa grupa bohaterów, a każdy z nich posiada własne pasje i marzenia, które wyróżniają go na tle grupy. Każdy bohater inspiruje do fantastycznego jedzenia w kolorach tęczy, aby dzięki odpowiednim składnikom odżywczym dzieci były zdrowe i miały energię do realizacji swoich pasji.

quiz

Czy wiesz, że LUNCH MUNCH® to polska firma?

LUNCH MUNCH® to marka z Polski, która powstała z miłości do zdrowego jedzenia i aktywności poza domem. Do realizacji marzeń dzieci potrzebują zapasu zdrowego jedzenia, a te spakują wygodnie z naszymi produktami. Mówimy STOP nudzie w lunch boxie, by dzieci na co dzień jadły zdrowo i kolorowo!

Czytaj więcej