Polska produkcja
Wysyłka do 24h
SSL Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot
Pokaż nam swój lunch!

Pokaż nam swój lunch!

W LUNCH MUNCH® pragniemy, aby codzienne posiłki były proste, zdrowe i pełne kolorów. A ponieważ inspiracji nigdy dość, będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się z nami swoimi przepisami

Każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje ulubione potrawy. Pokaż nam jak wygląda zdrowe jedzenie Twojego dziecka i zainspiruj innych rodziców do jedzenia warzyw i owoców każdego dnia.

Udostępnij zdjęcie zdrowego posiłku swojego dziecka:

Napisz do nas!

Napisz do nas!

hello@lunchmunch.pl

produkty, zamówienia, pytania ogólne
dystrybutorzy, hurtownie, punkty handlowe
influencerzy, informacje prasowe

Daj znać, odezwiemy się!

Daj znać, odezwiemy się!

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:


  Lunchmunch.pl – producent i sklep z artykułami dla dzieci

  Jeśli chcesz pakować się zdrowo i kolorowo, to z pewnością będziesz stałym bywalcem naszego sklepu z artykułami dla dzieci. Dlaczego? Bo wciąż produkujemy i projektujemy nowe produkty z bohaterami MUNCHowej Drużyny, które wywołują uśmiech na twarzy przedszkolaków, pierwszoklasistów i starszaków.

   

  Lunchmunch.pl to internetowy sklep, w którym oferujemy bogaty wybór produktów dla dzieci, które ułatwiają wybór i pakowanie jedzenia. Od lat sami pakujemy śniadaniówkę dla naszej LUNCH MUNCHowej Córki. W naszej ofercie proponujemy akcesoria lunch box i do śniadaniówki, które sprawdzą się zawsze, kiedy dziecko je poza domem: na wycieczce, w szkole i przedszkolu, na koloniach.

   

  Sklep z artykułami dla dzieci – wszystko do spakowania lunch boxa i śniadaniówki

  Specjalizujemy się w LUNCHowych akcesoriach. Nie przygotujemy posiłku dla dziecka skrupulatniej niż rodzic, za to sprawimy, że zapakowane jedzenie będzie kolorowe i zachęcające.

  Szybka wysyłka to podstawa w naszym sklepie!

  Słyniemy z szybkiej wysyłki, a o jakość wysyłek dba sam LUNCH MUNCHowy Tata. Zamówienia przychodzą do naszych klientów w specjalnie zaprojektowanych przez nas i efektownych pudełkach.

  Czytaj więcej