DOCEŃ WPIS: 119

Śniadaniówka dla dziewczynki Czym się kierować przy wyborze? TOP6 kryteriów!

Śniadaniówka dla dziewczynki czym się kierować przy wyborze

Szukasz śniadaniówki dla swojej córeczki? Wpadaj na BLOGA i przeczytaj TOP5 kryteriów od LUNCH MUNCHowej Mamy, dzięki którym wybierzesz tę NAJ!

Śniadaniówka dla dziewczynki to temat, który zdecydowanie podnosi mi ciśnienie, i powoduje że mówię szybko i z mega zapałem. Ale czy trudno się dziwić temu, że temat śniadaniówek jest mi osobiście bardzo bliski? Przecież pierwsza śniadaniówka – zestaw lunch box Wendy – powstała właśnie z myślą o potrzebach dzieci takich jak moja (wówczas 7-letnia) córka.

sniadaniowka dla dziewczynki ladna

 

sniadaniowka dla dziewczynki allegro

Autorka: 

LUNCH MUNCHowa Mama Ania

Wcześniej byłam użytkowniczką wielu dziewczęcych śniadaniówek, ale żadna nie spełniła wszystkich moich oczekiwań. Jestem projektantką, zatem po poszukiwaniach praktycznego rozwiązania dla mojej uczennicy, narodziła się we mnie nieodparta potrzeba stworzenia tej NAJ… wprost idealnej śniadaniówki dla dziewczynki.

 

 

sniadaniowka dla dziewczynki modna

 

No właśnie – jak wybrać tę NAJbardziej odpowiednią śniadaniówkę dla dziewczynki? W tym artykule podaję kluczowe kryteria wyboru! 

 

Śniadaniówka dla dziewczynki – jak wybrać tę odpowiednią?

1.

Śniadaniówka dla dziewczynki – bezpieczeństwo to podstawa 

Pojemniki dla dzieci muszą być lekkie, ale bezpieczne. Dlatego wybieram pojemniki z plastiku, ale koniecznie bez BPA i  fosforanu trifenylu.

 

Jaka śniadaniówka dla dziewczynki będzie bezpieczna?

Oznaczona trójkątem z cyfrą 5 i napisem PP. To oznaczenie wskazuje na plastik wielokrotnego użytku – polipropylen – uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych dla zdrowia. Przeczytaj też ten artykuł o oznaczeniach plastiku.

 

Śniadaniówka dla dziewczynki bez BPA lunch munch

2.

Śniadaniówka dla dziewczynki – niech się podoba! 

Już od najmłodszych lat, dziewczynki lubią otaczać się kolorowymi bohaterami. Okazuje się, że również w akcesoriach na lunch, dziewczęta chcą już pokazać swój indywidualny styl. Z pomocą przychodzi MUNCHowa Drużyna. Siedmiu Superbohaterów, z których każdy ma zbiór swoich super mocy. Wejdźcie też w zakładkę QUIZ dla dzieci, bo dzięki tej szybkiej zabawie, dziewczynka może sprawdzić, do którego z bohaterów drużyny jest jej najbliżej.

 

Która śniadaniówka dla dziewczynki to arbuzowa Wendy? 

sniadaniowka dla dziewczynki arbuzowa Wendy

 

Arbuzowa Wendy The Watermelon to jedna z najczęściej wybieranych przez dziewczęta bohaterek. Limonkowe i różowe kolory bardzo mocno nas inspirują w kreatywnej ekipie LUNCH MUNCH®. Dlatego, w naszej ofercie znajdziesz wiele produktów inspirowanych właśnie arbuzową Wendy. Sprawdź, czy śniadaniówka dla dziewczynki z modną Wendy skradnie również Twoje serce.

 

 

Która śniadaniówka dla dziewczynki to różowa Penelope?

jaka sniadaniowka dla dziewczynki rozowa

 

Wesoła i energiczna Penelope to kolejna ulubiona bohaterka MUNCH SQUAD, często wybierana przez dziewczynki. Jedna z pierwszych różowych śniadaniówek to właśnie Penelope – inspirowana marakują. Tu sprawdzisz, czy śniadaniówka dla dziewczynki z kolorową Penelope to wybór dla Twojej pociechy.

 

 

 

sniadaniowka dla dziewczynki z torba

3.

Śniadaniówka dla dziewczynki musi być pojemna, ale też modułowa 

Ponieważ do śniadaniówki swojej pociechy pakuję nie tylko przekąski na drugie śniadanie, ale również często pełny obiad na ciepło, szukam rozwiązań pojemnych, ale też modułowych.

Na drugie śniadanie, moja córka uwielbia naleśniki z serkiem homogenizowanym wysokiej jakości. Wtedy w duży pojemnik wkładam naleśniki, a w osobny pojemnik na jedzenie pakuję jej ulubione sezonowe owoce (malinki, jagody).

 

Jaka śniadaniówka dla dziewczynki będzie odpowiednio pojemna, ale jednocześnie modułowa?

Modułowa, czyli dobieram sobie ilość pojemników w zależności od tego, jak dużo jedzenia potrzebuję spakować. I takim sposobem, raz wkładam ich pięć, a innym razem tylko jedno duże pudełko.

Śniadaniówka dla dziewczynki modna

4.

Na mniejszy apetyt mniejsza śniadaniówka, i koniecznie żeby nic się nie zmieszało!

Na sytuacje, kiedy jedzenia trzeba spakować mniej, przydaje się śniadaniówka typu bento. Odpowiednio pojemna, ale nie za głęboka i nie za płytka… czego chcieć więcej?

 

Która śniadaniówka dla dziewczynki z przegródkami się sprawdzi na mniejsze porcje jedzenia?

Żeby oddzielić różne składniki od siebie (tak, mieszanie się jedzenia jest bleee….), to wykorzystaj bento pojemnik. Nic się nie zmiesza.

 

jaka sniadaniowka dla dziewczynki z przegrodkami

5.

Musi się dać łatwo otwierać i zamykać 

Produkty dla dzieci powinny być projektowane właśnie z myślą o nich. Dlatego ważne jest, żeby młoda dama łatwo poradziła sobie z otwieraniem i zamykaniem pojemnika.

 

Która śniadaniówka dla dziewczynki łatwo się otwiera i zamyka?

Odpowiedzią mogą być wygodne i łatwe w użyciu klipsy. Znajdziesz je zarówno w śniadaniówkach z serii HELLO!, jak i na bento boxach z serii HI FI.

 

Śniadaniówka dla dziewczynki lunch munch

6.

Niech pasuje do torby na lunch

Żeby wszystko spakować w  spójną całość, to potrzebna jest przemyślana i praktyczna kolekcja. To kryterium było szczególnie ważne dlatego, że córka była spędzała czas poza domem od 8mej rano do 18tej – to w sumie 10 godzin w szkole każdego dnia. Często też wyjeżdża na zawody taneczne, a prawie całe niedziele spędza na treningach jazdy konnej. Dlatego, ważne dla mnie było stworzenie kompleksowej kolekcji z torbą. 

 

Jaka śniadaniówka dla dziewczynki będzie pasowała do torby termicznej?

Wskakuj do naszego sklepu ze śniadaniówką po propozycje śniadaniówek, które dopasujesz do reszty przydatnych do zapakowania drugiego śniadania akcesoriów.

 

sniadaniowka dla dziewczynki empik

6.

Niech pasuje do innych akcesoriów (tj. wkłady termiczne)

Kiedy z LUNCH MUNCHowym Tatą rozpoczęliśmy lunchowe pakowanie posiłków dla naszej dziewczynki, szybko okazało się (u naszej zgrozie), że dzieci ustawiają swoje posiłki na parapecie, ku uciesze promieni słonecznych. Odpowiednio pojemna torba termiczna na zapas śniadaniówek okazała się koniecznością… – ale nie tylko ona. Żeby móc zapewnić schłodzenie posiłku (wciąć przechowywanego i stawianego na szkolnym parapecie) zaprojektowaliśmy specjalne wkłady termiczne. Lekkie wkłady, włożone do torby, dodatkowo zapewniają świeżość posiłku.

 

Jaka śniadaniówka dla dziewczynki będzie pasowała do reszty wyposażenia?

Ważne było, czy pojemniki będą do siebie pasować, czy do tego będę mogła dopasować chusteczki do rąk, czy w zestawie znajdą się sztućce. Wszystko to w sumie stworzyło zestaw lunch box, z którego ja jestem dumna, a córka – najedzona :).

 

sniadaniowka dla dziewczynki jaka wybrac

Autorka: 

LUNCH MUNCHowa Mama Ania

Projektantka wzornictwa. W wolnych chwilach uprawia jogę i rysuje mangi. Uwielbia też fotografować jedzonko, które przygotuje LUNCH MUNCHowy Tata.

 

 

 

 

Śniadaniówka dla dziewczynki modna lunchbag

Śniadaniówka dla dziewczynki torba lunch box

jaka sniadaniowka dla dziewczynki bez bpa

12/21/2019

Torba termiczna na lunch dla dzieci

DOCEŃ WPIS: 119

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *