DOCEŃ PRZEPIS: 2

Bidon termiczny dla dziecka do szkoły. To musisz wiedzieć, gdy wybierasz bidon do szkolnej wyprawki!

Bidony termiczne dla dzieci

Co musisz wiedzieć, gdy wybierasz bidon do szkolnej wyprawki? Sprawdź!

Kolorowe i słodkie napoje na półkach sklepowych są bardzo łatwą, prostą i niestety niezdrową alternatywą dla domowych napojów. Dzieciaki w wieku szkolnym chętnie po nie sięgają, zwłaszcza, gdy nie mają poza domem innej możliwość zaspokojenia swojego pragnienia. Dobrym sposobem na uniknięcie konieczności kupowania napojów poza domem jest zakup bidonu termicznego, do którego wlać będziemy mogli ulubione napoje naszego dziecka. Zimą może to być gorąca, owocowa herbata lub herbata z kwiatu lipy – nasz przepis na to jak parzymy lipę znajdziesz pod linkiem, a latem domowa lemoniada – wpadaj po przepis. Jaki bidon termiczny dla dziecka wybrać? Czym się kierować podczas zakupu? Jaki bidon termiczny dla dziecka posłuży nam na dłużej?

bidon termiczny dla dziecka do szkoly

Bidon termiczny dla dziecka w wieku szkolnym – to musisz wiedzieć, gdy wybierasz bidon do szkolnej wyprawki

Jakość wykonania

  • Wybierając bidon termiczny dla dziecka zwróć uwagę na jakość wykonania. Często niestety się zdarza, że bidony termiczne są nieszczelne lub łatwo się otwierają. Może to skutkować np. zalaniem książek w plecaku i dodatkowym stresem dla dziecka. Bidony termiczne dla dzieci wykonane ze stali szlachetnej (nierdzewnej) zapewnią odpowiednią temperaturę napoju na dłużej i są bezpieczne dla środowiska. Dziecko chętniej będzie z niego korzystało, jeżeli bidon termiczny będzie wyglądał jak nowy, więc nadruk nie powinien schodzić wskutek codziennego użytkowania.

Bidon termiczny dla dziecka

Wielkość bidonu

Bidon termiczny dla dziecka w wieku szkolnym nie powinien być za mały ani za duży. Najlepsze bidony dla dzieci to takie o pojemności 350 ml. Nie będą one dla dzieciaków zbyt ciężkie i łatwo zmieszczą się w małej dłoni.

Bezpieczeństwo

Łatwa do odkręcenia pokrywka znacznie zmniejszy ryzyko rozlania gorącego napoju. Pokrywka powinna być szczelna, ale nie może być tak szczelna, że dziecko będzie miało problem z otworzeniem bidonu. Świetnie jeżeli bidon będzie miał podwójną ściankę, tak aby nie poparzyć dłoni dziecka i lepiej trzymać temperaturę w środku. Dobrej jakości bidon termiczny dla dzieci powinien utrzymywać ciepło do 12 godzin, a zimną nawet do 24.

Bidon termiczny dla dziecka może być dla Ciebie wsparciem!

Bidon termiczny może być świetną pomocą w kształtowaniu u dziecka zdrowego nawyku nawadniania organizmu. Woda powinna stanowić stały element życia codziennego każdego człowieka, a w szczególności dzieciaków, u których o odwodnienie jest naprawdę bardzo łatwo. Sprawdź szczegóły w badaniu, które pokazuje jak niedobory wody na poziomie 2 czy 3% wpływa na pogorszenie pamięci u dzieci: Zakład Żywienia, Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Dlatego, zaraz po stworzeniu pierwszej kolekcji toreb na lunch dla dzieci, zaprojektowaliśmy również bidon termiczny dla dziecka do szkoły.

bidon termiczny dla dziecka do szkoly to musisz wiedziec gdy wybierasz bidon

Zachęcamy Was bardzo gorąco… przypominajcie swoim dzieciakom o regularnym nawadnianiu. I pamiętajcie – dzieci bardzo szybko się uczą! Dlatego, po krótkim czasie same będą prosiły o zapas napoju na czas poza domem.

10/17/2021

 

DOCEŃ PRZEPIS: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *