DOCEŃ PRZEPIS: 0

Zestaw na lunch dla dzieci w Plebiscycie Influencers TOP 2019

Zestaw na lunch dla dzieci w Plebiscycie Influencers TOP 2019

Cieszymy się, że nasz zestaw na lunch dla dzieci podbija serca młodzieży i dzieci. Zobacz, dlaczego markę LUNCH MUNCH docenił też portal All About Life. Sprawdź, za co zestaw na lunch zdobywa uznanie w Plebiscycie Influencers TOP 2019.

Zestaw na lunch dla dzieci bierze udział w plebiscycie Influencers TOP 2019. Cieszymy się, że LUNCH MUNCH znalazło uznanie w  mediach wyspecjalizowanych w najnowszych trendach i topowych produktach. Dla nas szansa na to, żeby dotrzeć do innych podobnych do nas rodziców. Cieszymy się na każde spotkanie z ludźmi podobnymi do nas. Czyli z takimi ludźmi, którzy wierzą że zbilansowane posiłki pomagają we wspieraniu pasji ich dzieci.  W końcu młodziaki potrzebują zdrowego paliwa do codziennych wyzwań, dzięki niemu spełniają swoje duże marzenia!

zestaw na lunch dla dzieci

 

Zestaw na lunch dla dzieci – projektowaliśmy, no i jest!

Dla nas, w LUNCH MUNCH®, dobry design to estetyka produktu połączona z jego funkcjonalnością.  Dlatego właśnie, wszystkie produkty LUNCH MUNCH®, tworzymy na bazie analizy potrzeb rodziców, opiekunów i ich dzieci. Tak też powstała pierwsza kolekcja produktów na lunch. Założeniem projektowym dla nas było kompleksowe podejście do potrzeb nowoczesnych dzieci i ich opiekunów. Wejdź i wybierz swój ulubiony zestaw lunch box.

Zestaw na lunch dla dzieci LUNCH MUNCH w mediach

 

Po co stworzyliśmy zestaw na lunch dla dzieci?

Zestaw na lunch składa się z takich elementów,które mają wesprzeć rodzica w zapewnieniu swojemu dziecku pożywienia, a przez to dawki zdrowej energii na cały dzień! Dlatego, w zestawie znajdują się:

Pojemna termiczna torba na lunch

Torba termiczna jest jedną  z rzeczy, która coraz częściej towarzyszy młodziakom w szkole, i na dodatkowych zajęciach, czy treningach.  Szczególnie jest to ważne w przypadku dzieci, których szkoły nie organizują szkolnych obiadów, oraz takich których dieta wymaga różnego typu wykluczeń. Tak było w przypadku LUNCH MUNCHowej rodzinki. Wówczas w grę wchodzą domowe posiłki, przygotowywane rano (jak robi to LUNCH MUNCHowy Tata), lub wieczorem. Dlatego, projektując torbę na lunch dla dzieci, wiedzieliśmy że będzie musiała być odpowiednio pojemna.

Pojemniki na jedzenie

Pojemniki na obiad oraz na śniadanie i mniejsze przekąski, dopasowaliśmy do wielkości porcji jedzeniowych szkolniaka.

Zapas drewnianych eko-sztućców

Dzieci często gubią sztućce, a to staje się zmorą wielu rodziców.  O tym też pomyśleliśmy projektując zestawy – w każdym znajdziesz kolorowe sztućce dla dzieci które posłużą na co najmniej miesiąc.

Mokre chusteczki do twarzy i rąk

Ponieważ higiena dzieci przed i po posiłku też ma znaczenie, do zestawu dołączyliśmy dwa zestawy hipoalergicznych chusteczek dla dzieci. Mokre chusteczki, dołączone do każdego zestawu, pozwolą na utrzymanie higieny twarzy i rąk dziecka poza domem.

zestaw na lunch dla dzieci od lunch munch-min

 

LUNCH MUNCH zdobywa uznanie młodzieży i dzieci w mediach

Upajamy się tym, jak  szybko młodzież, dzieci i rodzice docenili nasze działania. Profil marki na Instagramie oraz relacje LUNCH MUNCHowego Taty biją rekordy popularności. Dziękujemy Wam, LUNCH MUNCHczakom, za to że do nas piszecie, tworzycie grupy LUNCH MUNCH maniaczek, odpowiadacie i i zadajecie nam super pytania.

Sprawdź też nasze przepisy na różowe jedzenie.

zestaw na lunch dla dzieci lunch munch

Influencers TOP 2019 – za co zdobywamy uznanie w mediach?

Jury plebiscytu Influencers TOP 2019 doceniło to, że projektując zestawy na lunch dla dzieci, zauważyliśmy potrzeby nowoczesnych rodziców, opiekunów i ich dzieci. W trakcie dnia, młodzi ludzie potrzebują dostępu do urozmaiconych zdrowych posiłków. Aktywne dzieci, które po szkole pędzą na zajęcia dodatkowe, potrzebują mieć zasób zdrowej energii dla pracy ich mózgu czy mięśni.

04/26/2019

Zestaw na lunch dla dzieci_InfluencersTOP2019

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.