Zestaw na lunch dla dzieci w Plebiscycie Influencers TOP 2019

Zestaw na lunch dla dzieci w Plebiscycie Influencers TOP 2019

Cieszymy się, że nasz zestaw na lunch dla dzieci podbija serca młodzieży i dzieci. Zobacz dlaczego markę LUNCH MUNCH docenił też portal All About Life. Sprawdź, za co zestaw na lunch zdobywa uznanie w Plebiscycie Influencers TOP 2019.

Zestaw na lunch dla dzieci bierze udział w Plebiscycie Influencers TOP 2019. Smakujemy się tym! Dla nas szansa na to, żeby dotrzeć do innych poodbnych do nas rodziców. Cieszymy się na każde spotkanie z ludźmi podobnymi do nas. Czyli z takimi ludźmi, którzy wierzą że zbilansowane posiłki pomagają we wspieraniu pasji ich dzieci.  W końcu młodziaki potrzebują zdrowego paliwa do codziennych wyzwań, dzięki niemu spełniają swoje duże marzenia!

Zestaw na lunch dla dzieci – projektowaliśmy, no i jest!

Dla nas, w LUNCH MUNCH, dobry design to estetyka produktu połączona z jego funkcjonalnością.  Dlatego właśnie, wszystkie produkty LUNCH MUNCH, tworzymy na bazie analizy potrzeb rodziców, opiekunów i ich dzieci. Tak też powstały zestawy na lunch dla dzieci. Założeniem projektowym dla nas było kompleksowe podejście do potrzeb nowoczesnych dzieci i ich opiekunów. Wejdź i wybierz ulubiony >> zestaw na lunch dla dziecka >>

Zestaw na lunch dla dzieci LUNCH MUNCH w mediach

Po co stworzyliśmy zestaw na lunch dla dzieci?

Zestaw na lunch składa się z wielu elementów.  To przede wszystkim torba lunchowa.  Torba na lunch jest jedną  z rzeczy, która towarzyszy młodziakom w szkole, i na dodatkowych zajęciach czy treningu.  Szczególnie jest to ważne w przypadku dzieci których szkoły nie organizują szkolnych obiadów, oraz takich których dieta wymaga różnego typu wykluczeń. Wówczas w grę wchodzą domowe posiłki, przygotowywane rano (jak robi to LUNCH MUNCHowy Tata), lub wieczorem. Dlatego, projektując torbę na lunch dla dzieci, wiedzieliśmy że będzie musiała być odpowiednio duża i pomieścić pojemniki na jedzenie dopasowane do wielkości porcji jedzeniowych dziecka. Dodatkowo, zmorą wielu rodziców jest to, że dzieci często gubią sztućce.  O tym też pomyśleliśmy projektując zestawy – w każdym znajdziesz zapas sztućców na cały miesiąc. Ponieważ higiena dzieci przed i po posiłku też ma znaczenie, do zestawu dołączyliśmy dwa zestawy hipoalergicznych chusteczek dla dzieci.

LUNCH MUNCH zdobywa uznanie młodzieży i dzieci w mediach

Upajamy się tym, jak  szybko młodzież, dzieci i rodzice docenili nasze działania. Profil marki na Instagramie oraz relacje LUNCH MUNCHowego Taty biją rekordy popularności. Dziękujemy Wam, LUNCH MUNCHczakom, za to że do nas piszecie, tworzycie grupy LUNCH MUNCH maniaczek, odpowiadacie i i zadajecie nam super pytania. Dodatkowo cieszymy się, że LUNCH MUNCH znalazło uznanie w  mediach wyspecjalizowanych w najnowszych trendach i topowych produktach. Zestawy na lunch biorą m.in.  udział w Plebiscycie Influencers TOP 2019, organizowanym przez All About Life.

Sprawdź też >> przepis na różowe jedzenie, dzięki któremu Twoje dziecko pokocha warzywa! >>

Zestaw na lunch dla dzieci_InfluencersTOP2019

Influencers TOP 2019 – za co zdobywamy uznanie w mediach?

Jury plebiscytu Influencers TOP 2019 doceniło to, że projektując zestawy na lunch dla dzieci, zauważyliśmy potrzeby nowoczesnych rodziców, opiekunów i ich dzieci. W trakcie dnia, młodzi ludzie potrzebują dostępu do urozmaiconych zdrowych posiłków. Aktywne dzieci, które po szkole pędzą na zajęcia dodatkowe, potrzebują mieć zasób zdrowej energii dla pracy ich mózgu czy mięśni.

04/26/2019

Torba termiczna na lunch dla dzieci