DOCEŃ WPIS: 94

Najlepsze rady, jakie możesz usłyszeć o pakowaniu termosu na zupę

najlepsze rady jakie mozesz uslyszec o pakowaniu termosu na zupe

Termosy na zupę stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej o nie pytacie. Jakie najbardziej praktyczne porady możecie od nas usłyszeć? Wpadajcie do tego wpisu!

Chociaż wiele osób utożsamia termos z kawą, herbatą lub ziołami, to od jakiegoś już czasu coraz popularniejsze stają się także te na zupę. Ciepła, ulubiona potrawa to świetny sposób, aby Twoja pociecha miło spędziła przerwę w szkole, na dodatkowych zajęciach, czy po prostu zabrała ją ze sobą na wycieczkę. Termos na zupę to po prostu świetny zakup, szczególnie jeśli Twój brzdąc upodobał sobie zupne obiady.

 

termosy na zupe dla dzieci

 

Termos na zupę sprawia, że nie ma już problemów z jej zapakowaniem, czy też zabieraniem poza dom ulubionego wywaru. Jednak pojawiają się inne wątpliwości. To jak bezpiecznie zapakować termos na zupę swojemu dziecku. To ważna sprawa i nie można jej bagatelizować. Gorąca zupka wylana w torbie czy też plecaku, może poparzyć Twoją pociechę i zniszczyć pozostałą zawartość. Na szczęście razem z LUNCH MUNCHową ekipą przygotowaliśmy najlepsze rady, jakie możesz usłyszeć o pakowaniu termosu na zupę! Przeczytaj do końca ten artykuł, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

 

Jakie sprawdzone zupy pakować dziecku do termosu?

 

Skorzystaj ze spisu zup, które swojej córce do szkoły robi LUNCH MUNCHowy Tata. Być może gusta Twojego dziecka się pokryją? Wpadaj zatem po przepisy na zdrowe zupy dla dzieci do szkoły.

 

termos na zupe jak spakowac

 

Co innego (oprócz zupy) zapakować dziecku w termos?

 

Na samym początku przyjrzyj się jeszcze temu, jak wiele możliwości otworzy przed Tobą i Twoją pociechą zakup termosu na zupę! Chociaż jeden rodzaj dania jest już w nazwie termosu, to nie oznacza, że tylko w ten sposób możecie go wykorzystać.

Termos na zupę świetnie sprawdzi się do przeniesienia także wszelkiego rodzaju dań jednogarnkowych, tj.:

  • owsianek
  • makaronów
  • jajecznic
  • risotto 
  • kaszotto
  • leczo
  • chilli con carne

Jeśli Twoje dziecko lubi dania jednogarnkowe, to do termosu na zupę zapakujesz znacznie więcej niż zupy właśnie. Zatem ograniczają Cię tylko upodobania kulinarne potomka!

termos na zupe najlepsze rady

 

Jakie potrawy do termosu polecają dziecku pakować edukatorzy żywieniowi?

 

Wpadaj do wpisu edukatorki żywieniowej i LUNCH MUNCHowej Cioci Karoliny po listę TOP 5 potraw do termosu dla dziecka do szkoły.

 

termos na zupe jak spakowac dla dziecka

 

Jak bezpiecznie pakować dziecku termos na zupę?

 

Wiesz już, że termos na zupę sprawdzi się także do wielu innych potraw, a wytaczać granicę tego, do czego możesz go wykorzystać, będzie jedynie wyobraźnia! Jednak nadal pozostaje kwestia tego, że niebezpiecznie jest przenosić gorące płyny, szczególnie jeśli Twoja pociecha będzie musiała to robić sama. Na szczęście wiemy, jak możesz ułatwić jej to zadanie i sprawić, że Twoje dziecko będzie po prostu bezpieczne.

 

Przede wszystkim, dobrym pomysłem będzie zakup torby lunchowej. Dzięki temu, zapakujesz swojemu dziecku nie tylko termos na zupę. W dobrej lunchówce zmieści się wszystko co tylko będzie potrzebne do spożycia kompletu pełnowartościowych posiłków. W ofercie LUNCH MUNCH nasze torby lunchowe są tworzone z myślą o dzieciach i świetnie przydadzą się nie tylko do termosów na zupę, ale także wszelkiego rodzaju pojemników na jedzenie, lunchboxów, bento boxów itp.

 

Moje dziecko uwielbia pestki i inne dodatki na wierzch zupy, ale nie chcę żeby zamokły. Jak spakować takie dodatki?

 

Jeśli chcesz się upewnić, że dodatki takie jak pestki czy ziarna są chrupkie, spakuj je do oddzielnego (małego) pojemniczka. Przypomnij dziecku rano (przed szkołą), że tak ma spakowane jedzonko. Inaczej prawie pewne jest, że dziecko zapomni o takim miłym (i smacznym) dodatku do ciepłego posiłku.

 

termos na zupe jak spakowac jedzenie

 

Co sprawdzi się do zapakowania termosu na zupę?

 

Być może nie wszystkie rzeczy dziecka zmieszczą się do szkolnego plecaka. Do zapakowania termosu na zupę wybierz torby lunchowe LUNCH MUNCH. Wszystkie z naszych produktów są tworzone z myślą o najmłodszych i dlatego tak wiele dzieci zaprzyjaźniło się już z Bohaterami MUNCHowej Drużyny!

 

termos na zupe dziecka

 

Nasze produkty są stylizowane w ten sposób, aby odpowiadały jednemu  lub nawet kilkoma z ulubionych bohaterów, najmłodszych poszukiwaczy przygód. Tak też jest z torbami termicznymi, które świetnie sprawdzają się na potrzeby toreb lunchowych. Co jeszcze zachęciło pozostałe Mamy do wyboru naszych produktów?

 

Dopasuj lunchówkę do swoich planów! – poza możliwością złożenia torby w różne kształty, możesz także dostosować rozmiar paska na ramię, a gdy zajdzie potrzeba – wykorzystać mniejszy pasek, aby lunchówkę przywiązać do większego bagażu.

Prawie 3 litry pojemności! – wszystkie z LUNCH MUNCHowych lunchówek są bardzo pojemne. Możesz do nich zapakować nie tylko termos na zupę, ale odpowiedni zestaw pojemników z jedzonkiem, chusteczki, sztućce, czy zapas wody dla małego poszukiwacza przygód!

 

Torby lunchowe to bez wątpienia najbezpieczniejszy i najbardziej praktyczny sposób na pakowanie termosu na zupę, a także wszelkiego rodzaju innych akcesoriów lunchowych dla Twojej pociechy. Na szczęście nie musisz tracić czasu na poszukiwania! Wszystkie potrzebne rzeczy dla swojej pociechy, na pewno znajdziesz w ofercie sklepu ze śniadaniówką LUNCH MUNCH!

 

09/07/2022

DOCEŃ WPIS: 94

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *