DOCEŃ WPIS: 19

Prezenty dla dzieci na urodziny z oferty LUNCH MUNCH – 5 propozycji w różnych kategoriach cenowych!

prezenty dla dzieci na urodziny co kupic

Dwoisz się i troisz nad wyborem prezentu, żeby zobaczyć uśmiech na twarzy obdarowanego dziecka? Przychodzimy z pomocą! Tu poznasz X propozycji na słodziaszne i jednocześnie praktyczne prezenty dla solenizantów!

Urodziny dziecka to szczególny czas, nie tylko dla niego, ale także dla Ciebie. Planowanie przyjęcia, wycieczki, czy zorganizowanie jakiegokolwiek innego wyjścia z małym jubilatem lub jubilatką to spore wyzwanie. Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. W takich sytuacjach, dużą zagwozdką są także prezenty dla dzieci na urodziny.

prezenty dla dzieci na urodziny 7 lat

Oczywiście, prezent musi się przede wszystkim podobać dziecku. Jednak Ty, jako jego opiekun, chcesz je także chronić. To przez to tak wiele czasu poświęca się na poszukiwanie najlepszego pomysłu. Na szczęście, w LUNCH MUNCH przychodzimy z odsieczą, a w tym artykule znajdziesz 5 propozycji na prezenty dla dzieci na urodziny z oferty LUNCH MUNCH!

 

TOP 5 propozycji na prezenty dla dzieci na urodziny

Prezenty dla dzieci na urodziny to odwieczny problem każdego rodzica, który dwoi się i troi, aby zobaczyć uśmiech na twarzy małego człowieka. Dużym problemem bywają też prezenty, jakie trzeba sprawić nie swoim dzieciom, a ich koleżankom lub kolegom. Na szczęście w ofercie LUNCH MUNCH nie brakuje pozycji, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Spójrz na nasze 5 propozycji na prezenty urodzinowe dla dzieci!

 

Prezenty dla dzieci na urodziny do 30 zł

Prezent dla dziecka na urodziny nie musi kosztować fortuny. Drobny upominek jeśli będzie kreatywny, da jubilatom równie dużo radości. W ofercie LUNCH MUNCH znajdziesz właśnie takie prezenty urodzinowe dla dzieci! Na co się zdecydujesz w przypadku prezentu dla dziecka na urodziny do 30 zł.?

 

 1. Foremki do ciastek i pierników
 2. Foremki do kanapek
 3. Pojemniki na przekąski
 4. Notki do lunchboxa (żarciki, heheszki)
 5. Silikonowe foremki do lodów

 

W okresie wakacji szczególnie warto zwrócić uwagę na silikonowe foremki do lodów na patyku HELLO DEER! Gdy jubilat lub jubilatka je otrzyma, od razu pomyśli o tym, aby własnoręcznie zrobić lody np. ze swojego ulubionego soku!

Sprawdź też: lista zakupów na urodziny dziecka w domu.

prezenty dla dzieci na urodziny do 30zl

 

Prezenty urodzinowe dla dzieci do 100 zł

Gdy prezentowy budżet dla Twojej pociechy jest nieco większy – oferta LUNCH MUNCH także Cię nie zawiedzie. Znajdziesz w niej wszystko czego dziecko może potrzebować nie tylko w szkole, ale także na Waszych wspólnych wyjazdach lub spacerach itp.

 

 1. Pojemniki na jedzenie
 2. Termos obiadowy dla dzieci
 3. Bidon termiczny dla dzieci
 4. Torba na lunch dla dzieci
 5. Bon urodzinowy dla dziecka na zakupy w LUNCH MUNCH

 

Oczywiście wszystkie 5 propozycji na prezenty urodzinowe dla dzieci są dostępne w różnych kolorach z różnymi Bohaterami MUNCHowej Drużyny. Dzięki temu bez problemu wybierzesz najlepszy prezent dla dziecka na urodziny, bez względu na to, czy Twoją pociechą jest chłopiec, czy też dziewczynka.

prezenty dla dzieci na urodziny do 100

 

Prezenty dla dzieci na urodziny do 200 zł

W przypadku prezentów urodzinowych dla dzieci często jest tak, że cena nie gra roli. Dla swojej pociechy zrobisz wszystko, tylko aby była ona szczęśliwa – nie ma w tym nic złego, ja mam tak samo, podobnie jak bardzo wielu innych rodziców. Przyjrzyj się naszym 4 propozycjom w przypadku prezentów dla dzieci na urodziny do 200 zł. – oferta LUNCH MUNCH Cię na pewno nie zawiedzie.

 

 1. Bento box dla dzieci;
 2. Plecak młodzieżowy z termiczną kieszenią;
 3. Zestaw lunch box;
 4. Bon urodzinowy dla dziecka o wartości 150zł na zakupy w LUNCH MUNCH;
 5. Bon urodzinowy dla dziecka o wartości 200zł na zakupy w LUNCH MUNCH. 

 

Wszystkie prezenty urodzinowe dla dzieci w LUNCH MUNCH są dostępne w różnych kolorach, wzorach, a także przedstawiają różnych Bohaterów MUNCHowej Drużyny. Dzięki temu możesz wybrać idealny prezent dla dziecka na urodziny, mając pewność, że będzie mu się podobać.

 

W przypadku, gdy Twoja pociecha ma dwóch ulubionych Bohaterów MUNCHowej Drużyny – nie ma żadnego problemu! Zestawy lunch box są łączone, a Twoja pociecha będzie mogła spędzać czas nie z jednym, a dwoma swoimi ulubionymi Bohaterami.

prezenty dla dzieci na urodziny do 200 zl

 

Prezenty dla dzieci na urodziny – najlepsza propozycja z oferty LUNCH MUNCH?

Moim zdaniem, najlepszym prezentem dla dziecka na urodziny z oferty LUNCH MUNCH będzie – śniadaniówka z bidonem w lunch box zestawie. Jest to idealna propozycja na prezent urodzinowy dla dziecka, które jeszcze nie posiada żadnych z MUNCHowych przyborów. Znajdziesz tam zarówno pojemniki na jedzenie, bidon termiczny, sztućce, chusteczki nawilżane, a także torbę termiczną, w której to wszystko Twoja pociecha będzie mogła trzymać!

prezenty dla dzieci na urodziny do 200

06/21/2022

DOCEŃ WPIS: 19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.