DOCEŃ WPIS: 1109

Lunchbox i bidon dla dzieci, czyli połączenia idealne istnieją 😊

lunchbox i bidon dla dzieci

Dlaczego lunchbox i bidon dla dzieci to połączenie, obok którego nie można przejść obojętnie? Dowiesz się z tego artykułu!

Lunchbox i bidon dla dzieci. Bidon i lunchbox 😊 Te dwa przedmioty idealnie się uzupełniają, dlatego bardzo cieszymy się, że oba są dostępne w naszym sklepie. Praktycznie od samego początku pracy nas marką LUNCH MUNCH® wiedzieliśmy, że owszem, możemy zacząć projektowanie od toreb lunchowych i lunchboxów, ale nasza oferta nie będzie kompletna bez bidonów i termosów właśnie. Dziś wręcz skaczemy z radości, że nie tylko nasz pierwotny asortyment (w tym lunchboxy), ale też ten najnowsze produkty (takie jak bidony i termosy) zostały przez Was tak ciepło przyjęte 😊.

 

zestaw lunch box dla dzieci

 

Lunchbox i bidon dla dzieci to rzeczywiście połączenie idealne?

Wg ekspertów NCEZ, w menu dziecka, obok jedzenia nie może zabraknąć również płynów. Nie każdy rodzic zdaje sobie sprawę jak dużo płynów ma przyjmować dziecko w ciągu dnia. Idąc za stanowiskiem Instytutu Żywności i Żywienia, dzieci w wieku 7-9 lat powinny dostarczać od 1700 do 1900 ml napojów dziennie. Dlatego, zakup samego lunch boxa do szkoły nie zaspokoi wszystkich potrzeb szkolniaka.

Prócz lunch boxa pełnego jedzenia, dziecko powinno mieć ze sobą coś do picia. Najlepiej zwykłą wodę, ale sprawdzą się również inne napoje. Wskakuj do artykułu po TOP3 napoje dla dziecka w zamian wody.

 

lunchbox i bidon dla dzieci w zestawie

 

Co zyskujesz kupując zestawy lunch box od jednego producenta?

 

Po pierwsze:

Kupując zestawy lunch box od jednego producenta masz pewność, że elementy do siebie pasują. W zestawach LUNCH MUNCH® znajdziesz – w zależności od zestawu – skompletowane ze sobą:

  • torbę termiczną,
  • pojemniki na posiłki,
  • żelowy wkład termiczny,
  • butelkę ze stali nierdzewnej,
  • chusteczki nawilżane,
  • sztućce.

 

lunch box i bidon dla dziecka lunch munch

 

Po drugie:

Kupując w zestawie oszczędzasz, zwykle takie połączenia wychodzą taniej niż zakup pojedynczych elementów.

Po trzecie:

Nie musisz tracić czasu na kompletowanie zestawu, w LUNCH MUNCH zrobiliśmy to już za Ciebie!

 

lunchbox i bidon dla dzieci lunch munch

 

Czy w lunch munch kupię same lunchboxy, bez bidonu?

 

Rekomendujemy zakup zestawu, ale jeżeli np. potrzebujesz tylko bidonu lub lunchboxa to też znajdziesz te elementy do kupienia osobno w naszym sklepie ze śniadaniówką, a my (czy razem czy osobno) zapakujemy je z identyczną starannością 😊.

 

lunchbox i bidon dla dzieci sklep

 

Nie każdy producent ma w swojej ofercie i lunchboxy i bidony, a szkoda. Kupując poszczególne elementy lunchowej wyprawki w kilku miejscach, może okazać się, że poszczególne elementy do siebie nie pasują. Przerabialiśmy to kilka lat temu nie raz, dlatego podczas projektowania bardzo zależało nam, aby wszystkie elementy do siebie pasowały. Kupując zestawy lunch box w LUNCH MUNCH® możesz dowolnie wymieniać ich środek. Wszystko do siebie pasuje i „nie lata” w torbie termicznej.

 

lunch box

 

Podsumowując… lunchbox i bidon dla dzieci to JEST połączenie idealne!

W duecie raźniej, a lunchbox i bidon dla dzieci idą ze sobą zawsze w parze. Sam lunchbox nie wystarczy. Nawyk systematycznego picia jest ważny nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieciaków. Dobrze jest więc, aby dziecko pod ręką zawsze miało napełniony bidon, w ten sposób minimalizujemy ryzyko, że w ferworze codziennych zadań zapomni o piciu.

 

02/12/2022

lunchbox i bidon dla dzieci na lato

DOCEŃ WPIS: 1109

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *