DOCEŃ PRZEPIS: 0

Lunchbox i bidon dla dzieci, czyli połączenia idealne istnieją 😊

lunchbox i bidon dla dzieci

Dlaczego lunchbox i bidon dla dzieci to połączenie, obok którego nie można przejść obojętnie? Dowiesz się z tego artykułu!

Lunchbox i bidon dla dzieci. Bidon i lunchbox 😊 Te dwa przedmioty idealnie się uzupełniają, dlatego bardzo cieszymy się, że oba są dostępne w naszym sklepie. Praktycznie od samego początku pracy nas marką LUNCH MUNCH® wiedzieliśmy, że owszem, możemy zacząć projektowanie od toreb lunchowych i lunchboxów, ale nasza oferta nie będzie kompletna bez bidonów i termosów właśnie. Dziś wręcz skaczemy z radości, że nie tylko nasz pierwotny asortyment (w tym lunchboxy), ale też ten najnowsze produkty (takie jak bidony i termosy) zostały przez Was tak ciepło przyjęte 😊.

lunch box

 

Lunchbox i bidon dla dzieci to rzeczywiście połączenie idealne?

Wg ekspertów, wielu rodziców zapomina, że w menu dziecka, obok jedzenia bardzo ważne dla dziecka jest również picie. Nie każdy rodzic zdaje sobie sprawę jak dużo płynów ma przyjmować dziecko w ciągu dnia. Idąc za stanowiskiem Instytutu Żywności i Żywienia, dzieci w wieku 7-9 lat powinny dostarczać od 1700 do 1900 ml napojów dziennie. Dlatego, zakup samego lunchboxa do szkoły nie zaspokoi wszystkich potrzeb szkolniaka.

Prócz lunchboxa pełnego kolorowego jedzenia, dziecko powinno mieć ze sobą coś do picia. Najlepiej zwykłą wodę, ale niesłodzona herbata czy lemoniada również się sprawdzi.

 

lunchbox i bidon dla dzieci w zestawie

 

Co zyskujesz kupując zestawy lunch box od jednego producenta?

Po pierwsze:

Kupując zestawy lunch box od jednego producenta masz pewność, że elementy do siebie pasują. W zestawach LUNCH MUNCH® znajdziesz:

  • torbę termiczną,
  • pojemniki na posiłki,
  • żelowy wkład termiczny,
  • butelkę ze stali nierdzewnej,
  • chusteczki nawilżane,
  • sztućce.

Możesz dowolnie je ze sobą łączyć, a elementy w środku będą stabilne.

Po drugie:

Kupując w zestawie oszczędzasz, zwykle takie połączenia wychodzą taniej niż zakup pojedynczych elementów.

Po trzecie:

Nie musisz tracić czasu na kompletowanie zestawu, producent zrobił to już za Ciebie.

 

lunchbox i bidon dla dzieci na lato

 

Czy można kupić same lunchboxy, bez bidonu?

Rekomendujemy zakup zestawu, ale jeżeli np. potrzebujesz tylko bidonu lub lunchboxa to też znajdziesz te elementy do kupienia osobno w naszym sklepie z artykułami dla dzieci, a my (czy razem czy osobno) zapakujemy je z identyczną starannością 😊.

Nie każdy producent ma w swojej ofercie i lunchboxy i bidony, a szkoda. Kupując w kilku miejscach może okazać się, że poszczególne elementy do siebie nie pasują. Przerabialiśmy to kilka lat temu nie raz, dlatego podczas projektowania bardzo zależało nam, aby wszystkie elementy do siebie pasowały. Kupując zestawy lunch box w LUNCH MUNCH® możesz dowolnie wymieniać ich środek. Wszystko do siebie pasuje i „nie lata” w torbie termicznej.

 

Podsumowując…

w duecie raźniej, a lunchbox i bidon dla dzieci idą ze sobą zawsze w parze. Sam lunchbox nie wystarczy. Nawyk systematycznego picia jest ważny nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieciaków. Dobrze jest więc, aby dziecko pod ręką zawsze miało napełniony bidon, w ten sposób minimalizujemy ryzyko, że w ferworze codziennych zadań zapomni o piciu.

lunchbox i bidon dla dzieci sklep

02/12/2022

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.