DOCEŃ WPIS: 58

Zdrowe urodziny dla dziecka? TOP3 sposoby, za pomocą których dziecięca imprezka nabierze zdrowego wymiaru

zdrowe urodziny dla dziecka

Dziecięce urodziny to duże wydarzenie! A jeśli szukasz sposobu na zdrowe urodziny dla dziecka, to zadbaj o trzy proste detale. Podstawą mogą okazać się nie tylko same atrakcje, ale i przede wszystkim odpowiednio dopasowane menu. Na całe szczęście rodzice są coraz bardziej świadomi i z tą świadomością wybierają dla swoich pociech zdrowe i smakowite przekąski. Jest to najlepszy dowód na to, że posiłki dla dzieci mogą być, zarówno kolorowe i pyszne, jak i pełne witamin i właściwości odżywczych.

Spis treści:

  1. Atrakcje na urodziny
  2. Zdrowe przekąski do jedzenia
  3. Odpowiednie dekoracje

 

dekoracje urodzinowe dla dzieci

 

Atrakcje na urodziny

Urodziny dziecka zaplanuj ze sporym wyprzedzeniem. W końcu na szali stawia się zadowolenie pociechy oraz jej małych gości. Każdy rodzic doskonale wie, że to wyjątkowe wydarzenie. Koniecznie weź pod uwagę dekoracje, atrakcje i pyszne posiłki. Przecież nikt nie chce, aby dzieci się nudziły! Jakie urodzinowe atrakcje będą strzałem w dziesiątkę? Zastanów się nad grami i zabawami, które zaangażują wszystkich uczestników przyjęcia. W tym celu posiłkuj się gotowymi pomysłami oraz grami planszowymi. Dobrym pomysłem będzie, jeśli przygotujesz loterię z drobnymi nagrodami, albo zabawy na świeżym powietrzu, jeśli pogoda na to pozwoli, a Ty dysponujesz niezbędną do tego przestrzenią. Ogródek, albo park tuż przy domu będzie w sam raz!

Jakie ozdoby warto wybierać? Sprawdź nasze dekoracje urodzinowe dla dzieci!

zdrowe urodziny dla dziecka jak zorganizowac

 

Zdrowe przekąski do jedzenia

Odpowiednio skomponowane menu to podstawa! Zastanów się nad jadłospisem, który będzie przyciągał dziecięce spojrzenia, będzie smaczny i dopasowany do gustu kilkulatków, ale jednocześnie bazujący na zdrowych produktach. Odejście od popularnych fast foodów będzie najlepszym posunięciem. Zamiast tego, zaproponuj małym uczestnikom zabawy sałatki owocowe, mini kanapeczki, grillowane warzywa, mini tortille z różnymi dodatkami w środku. Na deser sprawdzą Ci się kolorowe galaretki – również te wielowarstwowe czy kokosanki, które uwielbia chyba każde dziecko! Ciekawym połączeniem są też daktyle z masłem orzechowym w środku. Smakuje to niczym popularne batoniki, a przy okazji ma naprawdę intrygującą formę.

zdrowe urodziny dla dziecka i zdrowe przekaski

 

Odpowiednie dekoracje

Skoro mamy już przemyślane zdrowe przekąski oraz atrakcje, które będą czekać na uczestników, zastanów się jeszcze nad dekoracjami. Tutaj mamy prawdziwe pole do popisu! Zwróć uwagę na nasze kolorowe, papierowe słomki i kubeczki. Dobrym pomysłem będą balony z helem. Zwłaszcza te z cyferkami, którymi ozdobić można dosłownie cały dom! Każde dziecko na pewno doceni takie starania i będzie zachwycone uzyskanym rezultatem.

zdrowe urodziny dla dziecka jakie przekaski

30.10.22

DOCEŃ WPIS: 58

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *