Torby termiczne dla dzieci. Jak wybrać odpowiednią? Poznaj nasze TOP5 kryteriów!

torby termiczne dla dzieci jak wybrac odpowiednia

W artykule opisujemy 5 kluczowych kryteriów doboru torby termicznej dla dziecka. Sprawdź i wybierz taki produkt, który pokocha Twoje dziecko!

Torby termiczne dla dzieci to coraz częściej kolejny element wyprawki. Od tego i zeszłego roku, część szkól i przedszkoli wprowadziło ograniczenia, wskutek których ciężar organizacji posiłków jest przerzuconych na rodziców. Jeśli wiesz o czym mówię, to na pewno zastawiałeś się nad wyborem torby termicznej dla swojego dziecka. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dla dzieci. Niektóre kupujemy pod wpływem chwili, inne z potrzeby serca, a jeszcze inne z konieczności. Nie oszukujmy się, nie każdy nasz zakup znaczy dla nas tyle samo co dla naszego dziecka. Chyba każdemu rodzicowi zdarzyło się kupić coś pięknego, funkcjonalnego, a czasem nawet… drogiego, co nasz maluch po sekundzie rzucił w kąt.

Tak też może się stać z torbami termicznymi, jeżeli nie wybierzemy ich z należytą starannością.

Nawet najbardziej przydatny produkt zostanie przez dziecko odrzucony, jeżeli zwyczajnie nie spełni jego kryteriów. Dlatego wybierając torbę termiczną warto jest połączyć priorytety rodzica z priorytetami dziecka, tak aby produkt był łatwy i przyjemny w użyciu dla obu stron.

Torby termiczne dla dzieci to dla Ciebie nowość? Poznaj TOP5 kryteriów wyboru!

Kryterium #1: Jakość wykonania torby termicznej

Torba termiczna dla dzieci będzie przez Ciebie wykorzystywana przez dłuższy czas. Warto jest więc wybrać torbę z tkaniny wytrzymałej, którą łatwo utrzymać w czystości. Przy wyborze zwróć uwagę na wewnętrzną i zewnętrzną część torby. Materiałowi, z której jest wykonana, nie powinna być straszna ani zła pogoda, ani wylana zupa czy zmiażdżone jagody. Nie ma nic gorszego niż torba termiczna, której nie jesteś w stanie doczyścić.

Kryterium #2: Funkcjonalność

Produkty dla dzieci muszą być w takim rozmiarze, aby bez problemu mogły poradzić sobie z ich przenoszeniem. Zapewne zdarzy się tak, że w tygodniu wypełnisz ją kilkoma posiłkami, a w weekend włożysz tylko obiad. Biegnące dziecko, obijający się pojemnik i strach o to, żeby nic się nie wylało. Śpieszymy z pomocą, na polskim rynku dostępne są torby, które przybierają dwa rozmiary. Dużo jedzenia = duża torba, mało jedzenia = torba znacznie mniejsza. Ty nie dublujesz zakupów, a produkt sprawdza się w różnych sytuacjach.

 

torby termiczne dla dzieci polskiej produkcji

 

Kryterium #3: Wygląd

Twoje dziecko ma swój ulubiony kolor. Znakomicie! Wybierz torbę w kolorze, który najbardziej odpowiada preferencjom malucha. Zanim kupisz wymarzoną torbę termiczną dla dziecka, skonsultuj z nim swój wybór. Pokaż kilka egzemplarzy zbliżonych jakościowo, funkcjonalnie i cenowo do siebie. Dzieci też lubią być osobami decyzyjnymi, zwłaszcza jeżeli rozmawiamy o produkcie, z którego będzie korzystało niemal codziennie 🙂

Kryterium #4: Bajery torby termicznej, czyli małe ale robi różnicę!

Dodatkowa kieszonka? Regulowany pasek? Inne dodatki od producenta, które świetnie się z torbą komponują? Przeczytaj wszystkie dodatkowe informacje na temat produktu i zapoznaj się z polecanymi przez producenta dodatkami. Może to właśnie dodatkowe miejsce na sztućce przeważy podczas dokonywania ostatecznego wyboru.

Kryterium #5: Cena

Ceny toreb termicznych są bardzo zróżnicowane. Dokonując zakupu zastanów się, czy w takiej cenie producent jest w stanie wyprodukować torbę, która spełni Twoje oczekiwania. Torby termiczne, jak wszystko inne, mogą powstawać na bazie materiałów różnej jakości. Jeżeli zależy Ci na trwałości koloru, nieprzemakalności, polskiej szwalni czy opatentowanych rozwiązaniach, rozważ zakup torby termicznej dla dziecka nieco droższej, takiej która naprawdę posłuży Wam przez dłuższy czas. Przeczytaj opinie na jej temat, a nawet zapytaj producenta jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości. Pamiętaj, że nawet najmniejszy wydatek jest stratą pieniędzy, jeżeli produkt po jednym wykorzystaniu ląduje w koszu.

Życzymy powodzenia w doborze odpowiedniego produktu 🙂

08/28/2021