DOCEŃ WPIS: 32

Torby na lunch box. Sprawdź 8 rzeczy, których o nich nie wiesz!

torby na lunch box

Każde dziecko powinno mieć dostęp do pełnowartościowego posiłku, bez względu na to, jak długo będzie poza domem. W tym artykule przekonasz się, że torby na lunch box pomogą Twojemu dziecku bez względu na to, jak długo będzie poza domem, a to wszystko dzięki swoim cechom, które z pewnością docenisz.

Lunchbox to świetny sposób na to, aby dać Twojemu dziecku wygodny i ciekawy dostęp do zdrowego posiłku nawet wtedy, gdy znajduje się ono daleko od domu. Jednak gdy chcesz wyposażyć swoją pociechę na najdłuższy dzień, jeden lunch box, czy też innego rodzaju pojemnik na jedzenie może nie wystarczyć. Natomiast kilka pojemników, termos, bidon, o ile mogą już pomieścić wystarczającą ilość jedzenia, o tyle mogą zająć dość dużą ilość miejsca w plecaku dziecka i znacznie utrudniać mu cały dzień. To właśnie dlatego powstały torby na lunch box, które posiadamy w ofercie LUNCH MUNCH.

torby na lunch box

Do czego służą torby na lunch box?

Torba na lunch box to prosty, a jednocześnie niezwykle interesujący i trafny sposób na to, aby Twoje dziecko miało dostęp do zdrowego jedzenia przez cały dzień, gdy znajduje się poza domem. Torby na lunch box w LUNCH MUNCH zostały zaprojektowane z precyzją, starannością, a przede wszystkim z myślą o dzieciach.

To dzięki temu mamy pewność, że właśnie dzieci docenią torby na lunch box najbardziej, a także zaprzyjaźnią się z Bohaterami MUNCHowej Drużyny. Co jeszcze wyróżnia i charakteryzuje torby na lunch box z oferty LUNCH MUNCH? Czytaj dalej!

 

8 rzeczy, których nie wiesz o torbach na lunch box od LUNCH MUNCH!

 

Po pierwsze: 

Torba na lunch box od LUNCH MUNCH to prawie 3 litry pojemności.

torby na lunch box dobre

Torba na lunch box z LUNCH MUNCH to jedyna pozycja na rynku, która pozwoli zmieścić dosłownie każdy posiłek przygotowany dla Twojej pociechy. Bez problemu zapakujesz w niej dziecku pełnowartościowy obiad, a także drugie śniadanie, dodatkowe przekąski oraz zapas wody!

Dzięki temu dziecko wychodząc rano z domu, wciąż będzie czuło się bezpiecznie, ponieważ niczego nie zabraknie mu nawet podczas najdłuższych dni pełnych zajęć, pikników, czy wycieczek.

 

Po drugie:

Torba na lunchbox utrzyma zarówno zimno, jak i ciepło w środku. 

Torby na lunchbox z LUNCH MUNCH poza niezwykłą pojemnością, są także termiczne! Dzięki temu są niezwykle przydatne przez cały rok! Dzięki niej Twoja pociecha będzie mogła zjeść nie tylko pełnowartościowy i bezpieczny posiłek poza domem, ale także będzie on ciepły – co jest bardzo ważne szczególnie jesienią oraz zimą.

Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby termiczna torba na lunchbox z LUNCH MUNCH latem utrzymywała przyjemne, chłodne temperatury napojów, a także posiłków. Wystarczy, że w torbę włożysz wkład termiczny oraz schłodzone potrawy.  Twoje dziecko z pewnością to doceni, szczególnie latem – na przykład w trakcie pikniku!

 

Po trzecie:

Krótki uchwyt utrzyma wszystko stabilnie przy torbo-walizce. 

W torbach lunchowych LUNCH MUNCH zadbaliśmy o każdy detal, aby mogły one być nie tylko ładne i atrakcyjne dla dzieci, ale także praktyczne. Nie mamy wątpliwości, że każdy mały człowiek zaprzyjaźni się z Bohaterami MUNCHowej Drużyny, ale dzięki praktyczności torby lunchowej, będzie ona dla nich także niezwykle przydatna i wygodna!

Przede wszystkim, torby na lunch box wyposażyliśmy w regulowany pasek, a także w wygodny, krótki uchwyt, dzięki któremu można bez problemu przymocować lanczówkę np. do torbo-walizki.

 

Po czwarte:

Wygodnie rozłożysz na płasko i umyjesz w każdym zakamarku. 

Zdarzyło Ci się nie móc dokładnie wyczyścić torby przeznaczonej na posiłki? Jedzenie ukryte w zakamarkach tradycyjnej torby termicznej z czasem może zacząć wydzielać niemiłe zapachy, a przez to torba posłuży na krótko. W LUNCH MUNCH pomyśleliśmy również o tym! Naszą torbę na lunch box rozłożysz na płasko, a przez to wyczyścisz w każdym zakamarku.

 

Po piąte:

Torba lunchowa posłuży Ci cały rok.

Dzięki wykorzystaniu termoizolacji w torbach lunchowych LUNCH MUNCH, można ją wykorzystywać przez cały rok. Przydadzą się zarówno na wakacjach i koloniach, gdy Twoja pociecha musi zabrać ze sobą zapas jedzonka na dłuższy wypad na plażę, czy też na górski szlak, a przy tym zachowa ono przyjemną temperaturę i świeżość.

Natomiast zimą, bez problemu torba lunchowa LUNCH MUNCH może posłużyć dziecku na basenie, treningu, czy też innych zajęciach pozaszkolnych. Ponadto dzięki możliwości złożenia lanczówki w dwóch rozmiarach, będzie ona zawsze dostosowana do aktualnych potrzeb dziecka!

 

Po szóste:

Każda torba to inny bohater MUNCHowej Drużyny. 

Każda z toreb na lunchbox w LUNCH MUNCH jest projektowana z sercem i myślą o najmłodszych. Właśnie dlatego dbamy o to, aby nasze torby lunchowe były estetyczne oraz cechowały się łatwością w utrzymaniu ich w czystości. Ponadto, każda przedstawia innego Bohatera MUNCHowej Drużyny, który zawsze będzie z Twoim dzieckiem!

 

Po siódme:

Znajdziesz w nich wygodną kieszonkę na chusteczki oraz  uchwyt na sztućce.

torby na lunch box pojemne

Zadbaliśmy także o to, aby Twoja pociecha miała wygodny i stały dostęp do nawilżanych chusteczek lub innych drobnych skarbów dzięki wewnętrznej kieszeni, a uchwyty na sztućce pozwalają w wygodny sposób zjeść prawdziwy obiad wszędzie tam, gdzie uda się z torbą lunchową młody człowiek.

 

Po ósme: 

Dopasujesz do niej komplet pojemników z oferty LUNCH MUNCH. 

Co więcej, torby lunchowe LUNCH MUNCH są odpowiedniej wielkości, dzięki czemu pojemniczki z jedzonkiem nie będą się przemieszczać, mieszać i rozlatywać wewnątrz torby.

 

Torby na lunch box od LUNCH MUNCH to po prostu świetny wybór!

Dzięki unikalnym cechom naszych toreb na lunch box, Twoje dziecko będzie nie tylko mogło zjeść pełnowartościowy posiłek wszędzie tam gdzie uda się ze swoją torbą lunchową, ale także będzie mu towarzyszyć jego ulubiony Bohater MUNCHowej Drużyny.

Co więcej, dzięki uniwersalności i praktyczności torby lunchowej, będzie ona niezwykle pomocna przez cały rok. Nawet podczas najdłuższych wypadów poza domem, Twoja pociecha będzie czuła się bezpiecznie, mogąc zjeść ciepły, ulubiony posiłek, przygotowany z miłością.

torby na lunch box najlepsze

06/23/2022

DOCEŃ WPIS: 32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.