DOCEŃ WPIS: 25

Torba termiczna na jedzenie od LUNCH MUNCH®. Którą wybrać? Przewodnik dla początkujących.

torba termiczna na jedzenie lunch munch

Jeśli torba termiczna to właśnie to, czego potrzebuje Twoja pociecha, to w tym artykule dowiesz się, która z nich przypadnie maluchowi do gustu najbardziej. Zaczynajmy!

Torba termiczna na jedzenie to coraz częściej obowiązkowa pozycja w wyprawce przedszkolaka, pierwszoklasisty, czy też nieco starszych dzieciaków. Idealna na zapas posiłków, dzięki którym rodzice czują się bezpiecznie, wiedząc że dziecko poza domem ma pod ręką zapas zdrowego jedzenia.

 

torba termiczna na jedzenie

 

Pierwsza torba termiczna na jedzenie dla Twojego dziecka to odpowiedni krok naprzód. Nie tylko dlatego, że teraz Twoja pociecha będzie miała więcej zdrowego, pysznego, przygotowanego z miłością jedzonka. To także świetny sposób na to, aby zacisnąć Wasze więzi i spędzać wspólnie jeszcze więcej wolnego czasu poza domem! Z torbą termiczną na jedzenie od LUNCH MUNCH®, będziecie mogli zapomnieć o wcześniejszych powrotach z Waszych wycieczek. Cały dzień poza domem z odpowiednią porcją zdrowego jedzenia to po prostu jeszcze więcej zdrowia dla Twojego malucha!

 

Dlaczego warto wybrać torbę termiczną na jedzenie od LUNCH MUNCH®?

Co sprawia, że nasze torby termiczne na jedzenie są tak wyjątkowe? Przede wszystkim ich niepowtarzalny design! Każda torba lunchowa jest inspirowana zupełnie innym Bohaterem MUNCHowej Drużyny! W LUNCH MUNCH® zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko jest wyjątkowe i inne. Zatem niech może to podkreślać na każdym kroku, a na pewno w tym pomoże mu torba termiczna na jedzenie, przedstawiająca jej ulubionego Bohatera MUNCHowej Drużyny!

 

Oczywiście nie tylko Bohaterowie MUNCHowej Drużyny wyróżniają torby termiczne na jedzenie od LUNCH MUNCH®. Każda nasza torba na lunch to także:

prawie 3 litry pojemności!

dwa rozmiary, w które łatwo złożysz torbę termiczną w każdej chwili!

wygodny, regulowany pasek na ramię, dzięki czemu dopasujesz jego długość do wzrostu swojego dziecka!

dodatkowy uchwyt, który pozwoli doczepić torbę termiczną na jedzenie do innego bagażu!

wewnętrzna kieszeń oraz dodatkowy uchwyt na sztućce!

 

Torba termiczna na jedzenie od LUNCH MUNCH® to nie tylko świetna zabawa dla Twojej pociechy. W niej zmieścisz wszystko, co Twoje dziecko potrzebuje do spędzenia całego dnia poza domem, bez względu na porę roku. Daj swojemu dziecku jeszcze więcej miłości dzięki torbom na lunch od LUNCH MUNCH®!

 

Poznaj Bohaterów MUNCHowej Drużyny!

 

Kim są Bohaterowie MUNCHowej Drużyny? Zanim wybierzecie ze swoją pociechą torbę termiczną na jedzenie od LUNCH MUNCH®, koniecznie poznaj wszystkich z nich! Zaczynajmy!

 

Ali The Apple

torba termiczna na jedzenie jablko

Czerwona torba termiczna na jedzenie jest inspirowana naszym Bohaterem Ali The Apple. Dzięki temu torba jest utrzymana w większości w czerwonym kolorze, który do złudzenia przypomina polskie czerwone jabłka!

 

Ali The Apple naturalnie przypomina piękne jabłko, co w szczególności zachęca maluchy do sięgania po te owoce, ale także inne zdrowe przekąski. Ali The Apple to Bohater ambitny oraz pomysłowy, który jest szczególnie ciekawy świata i zawsze wyczekuje wyczerpującej odpowiedzi. Przypomina Ci kogoś?

CZERWONA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI ALI THE APPLE

 

Archie The Aubergine

torba termiczna na jedzenie baklazan

Archie The Aubergine to szczególny Bohater MUNCHowej Drużyny, który jest inspirowany bakłażanem. Torba termiczna na jedzenie z Archie The Aubergine świetnie rozumie potrzeby młodych artystów. Jak ich rozpoznać? Z zamiłowaniem siadają m.in. do kartki papieru, na której mogą zostawić po sobie jakiś kolorowy ślad.

 

Torba na lunch Archie The Aubergine jest utrzymana w kolorze granatowym, co tylko podkreśla elegancję godną artysty. Pielęgnuj w swoim dziecku to co w nim najpiękniejsze, a Archie The Aubergine na pewno Ci w tym pomoże.

GRANATOWA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI ARCHIE THE AUBERGINE

 

Bill The Blueberry

torba termiczna na jedzenie jagoda

Torba termiczna na jedzenie Bill The Blueberry to lunchówka inspirowana borówką amerykańską. Co więcej, to odpowiedni wybór dla prawdziwie dociekliwych młodych osób, które ciągle próbują odkryć coś wielkiego.

 

Niebieski kolor torby to po prostu prawdziwa borówka! Natomiast sam detektyw Bill będzie nie tylko opiekował się Twoją pociechą, ale także będzie równie nieustępliwy i błyskotliwy co ona. Razem na pewno uda im się dokonać wielkiego odkrycia!

NIEBIESKA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI BILL THE BLUEBERRY

 

Lou The Lime

torba termiczna na jedzenie cytryna

Torba lunchowa Lou The Lime to bez wątpienia słodki sportowiec. Lou jest inspirowany limonką, która świetnie sprawdzi się m.in. jako orzeźwienie po ciężkim treningu małego sportowca.

 

Jeśli Twój maluch lubi uprawiać sport, to na pewno spodoba mu się towarzystwo Lou The Lime na każdym treningu! Żółty kolor torby termicznej świetnie oddaje energię kochających sport dzieciaków oraz podkreśla charakter samej limonki! Gotowi, do zakupu… Start!

ŻÓŁTA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI LOU THE LIME

 

Paula The Pumpkin

torba termiczna na jedzenie dynia

Pomarańczowa torba termiczna na jedzenie Paula The Pumpkin to Bohaterka inspirowana pyszną dynią. Oddaje charakter i świetnie dogaduje się przede wszystkim z małymi kucharzami. Pamiętaj jednak, że nie znosi nudy.

 

Paula The Pumpkin jest otwarta nie tylko na innych, ale także na wszelkiego rodzaju ciekawe pomysły w kuchni i poza nią! Twoja pociecha lubi nieszablonowe dania i sama decyduje o przepisach? W takim razie świetnie dogada się z Paula The Pumpkin i pokocha inspirowaną nią pomarańczową lunchówkę!

POMARAŃCZOWA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI PAULA THE PUMPKIN

 

Penelope The Passionfruit

torba termiczna na jedzenie marakuja

Torba na lunch Penelope The Passionfruit jest inspirowana soczystą marakują. Jest to Bohaterka, która szczególnie umiłowała śpiew, a różowy kolor torby na lunch doda szyku także Twojej małej piosenkarce.

 

Penelope The Passionfruit to pewna siebie Bohaterka, która zawsze wie jak współpracować z innymi, a gdy zajdzie potrzeba śpiewa razem z nimi. W zasadzie to śpiewa w każdej wolnej chwili – zatem może to robić razem z Twoją pociechą.

RÓŻOWA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI PENELOPE THE PASSIONFRUIT

 

Wendy The Watermelon

torba termiczna na jedzenie arbuz

Torba lunchowa Wendy The Watermelon do złudzenia przypomina kawałek arbuza, którym jest inspirowany. Będzie idealnym Bohaterem MUNCHowej Drużyny dla Twojej pociechy, która od najmłodszych lat kocha taniec.

 

Wendy The Watermelon potrafi naprawdę zadziwić swoimi sztuczkami gimnastycznymi, które wykonuje także w rytm piosenek. Chce tańczyć zawsze i wszędzie, nawet gdy jest to tylko podrygiwanie jedną nogą. Ulubiony kolor to oczywiście zielony i widać to nie tylko po torbie termicznej na jedzenie. Wybierzcie Wendy The Watermelon, a Twoja pociecha zawsze będzie miała kompana do tańca, nawet bez muzyki!

ZIELONA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI WENDY THE WATERMELON

 

Na jaką torbę termiczną na jedzenie od LUNCH MUNCH® się zdecydować?

Poznaliście już wszystkich Bohaterów MUNCHowej Drużyny, jednak Twoja pociecha nie wie, który z nich będzie jej najlepszym przyjacielem? Nie ma żadnego problemu! Ekipa LUNCH MUNCH wie jak poważny jest to wybór i z chęcią Wam w tym pomożemy! Razem ze swoim dzieckiem wypełnij quiz, który znajduje się na naszej stronie: quiz dla dzieci

Odpowiadając na pytania stworzone przez LUNCH MUNCHową Ekipę, będziemy mogli lepiej poznać Twoją pociechę. Dzięki temu doradzimy, który z Bohaterów MUNCHowej Drużyny najszybciej się z nią zaprzyjaźni!

 

08/23/2022

DOCEŃ WPIS: 25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *