Torba śniadaniowa dla dzieci. Czy rzeczywiście jest niezbędna? Jak wybrać?

torba sniadaniowa dla dzieci czy rzeczywiscie jest niezbedna

Jeśli Twoje dziecko wybiera się do przedszkola lub szkoły, zapewne rozważasz zakup torby śniadaniowej. Czy rzeczywiście jest niezbędna?

Domowe, zdrowe jedzenie – pełen wypas na cały dzień

Każda mama pragnie zdrowia swojego dziecka i troszczy się o nie, między innymi dbając o to, aby przygotowane posiłki były odpowiednio zróżnicowane i wartościowe. Koniec z foliowymi woreczkami, które lubią zaplątywać się w zakamarki dziecięcego plecaka i wyskakiwać z niego po tygodniu.

Torba śniadaniowa dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu zapakujesz wygodnie śniadanie dla Twojej pociechy. Pojemniki HELLO PENELOPE!, HELLO WENDY! lub HELLO BILL! z łatwością ustawisz w niej jeden na drugim i zapobiegniesz mieszaniu się potraw. A przy okazji zadbasz o planetę i środowisko, rezygnując z korzystania z jednorazowych siatek.

torba sniadaniowa dla dzieci

Torba śniadaniowa dla dzieci Lunch Munch na zdrowe, pełnowartościowe śniadanie

Torba śniadaniowa to tak naprawdę nie tylko pojemnik na śniadanie. Jeżeli Twoja pociecha spędza w szkole lub w przedszkolu dużo czasu, pakowna torba śniadaniowa dla dzieci to także opakowanie na drugie, a może nawet trzecie śniadanie? No i nie zapominajmy o przekąskach, które dzieci uwielbiają najbardziej!

Nie jest to wcale obojętne jaką torbę na jedzenie kupisz. Powinna być wesoła i pozytywna, budzić dobre emocje w dziecku, które będzie jej regularnie używać. Nasza LUNCH MUNCHowa Rodzinka stworzyła dla Was szeroki wybór toreb przyjaznych dzieciom. Każda torba nawiązuje do jednego z bohaterów MUNCHowej Drużyny i… jest po prostu sympatyczna. 🙂

torba sniadaniowa LUNCH MUNCH teczowa kolekcja

Torba śniadaniowa dla małego i większego

Spotkałaś się już z torbami śniadaniowymi za kilka złotych, które nie tylko szybko się rozpadają, ale również nie są w żaden sposób regulowane? Niestety, niska cena idzie zazwyczaj w parze z jakością.

Torba śniadaniowa LUNCH MUNCH to elastyczność i wygoda, którą cenią zarówno ukochane dzieci, jak i kochane mamy. Dłuższy regulowany pasek to wygoda podczas pieszych wycieczek, z kolei krótszy pasek pozwala np. na przyczepienie torby do walizki podróżnej. Po zjedzeniu posiłku torbę śniadaniową można zwinąć i włożyć bezpiecznie do plecaka lub walizki.

torba sniadaniowa dla dzieci od LUNCH MUNCH

Torba śniadaniowa Lunch Munch – spokojna mama i zdrowe dziecko

Torbę śniadaniową możesz wypełnić po brzegi domowym i zdrowym jedzeniem. Dzięki izolacji termicznej posiłek, który o poranku zapakujesz do torby, pozostanie świeży przez cały dzień. Nie ważne, o której godzinie Twoje dziecko sięgnie po posiłek lub przekąskę – potrawy, które przygotowałaś, będą smakowały tak samo dobrze.

Torbę śniadaniową wykonaliśmy z tkaniny łatwej do utrzymania w czystości. Aby usunąć ewentualne zabrudzenia, wystarczy rozłożyć torbę oraz przetrzeć ją mokrą szmatką w środku i na zewnątrz. Torba śniadaniowa dla dzieci Lunch Munch to produkt oryginalny, który powstał po to, aby Twoje dzieci mogły jeść smacznie i kolorowo.

10/07/2021

torba na lunch dla dzieci