DOCEŃ PRZEPIS: 0

Termos dla dzieci – jak wybrać? TOP3 kryteria od LUNCH MUNCHowej Mamy

Termos dla dzieci – jak wybrac TOP3 kryteria od LUNCH MUNCHowej Mamy

Jeśli, tak jak my, nie lubisz kupować bubli na raz, dowiedz się, na co zwracać uwagę wybierając termos dla dzieci.

Termos dla dzieci to jeden z tych przedmiotów, którego używamy praktycznie codziennie. Latem wlewamy do niego zimną lemoniadę, a zimą świetnie sprawdza się jako termiczne opakowanie dla niejednej zupki. Ponieważ rodzicami jesteśmy mocno wymagającymi i wybrednymi (pod kątem zakupywanych przez nas produktów), termos dla dzieci testowaliśmy wielokrotnie, i analizowaliśmy wszystkie niezbędne dla niego funkcje. I podobnie jak w przypadku toreb termicznych, żaden z dostępnych na rynku termosów nie spełniał naszych oczekiwań. Z niektórych schodziły nadruki, inne zaczynały rdzewieć, jeszcze inne nie utrzymywały temperatury wystarczająco długo. Ogólnie… słabiutko…

Ale, jak to mówią, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…!

Czego nie znaleźliśmy na rynku, to postanowiliśmy zaprojektować w ramach LUNCH MUNCH. Przecież jesteśmy kreatywną ekipą projektantów produktu. W ten sposób powstała nasza seria termosów dla dzieci. Chwilę to trwało, chcieliśmy, aby było idealnie, ale w końcu są. Czym się wyróżniają na tle innych termosów dostępnych na rynku? Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie, a nie inne rozwiązania? Wszystko wyjaśniam.

Termosy dla dzieci od LUNCH MUNCH, czyli co musicie o nich wiedzieć

Kryterium 1:

Termos dla dzieci musi być bezpieczny w użyciu:

Nasze termosy dla dzieci są wykonane z wysokiej klasy stali szlachetnej, znacznie trwalszej w porównaniu z innymi materiałami, nieczułej na działanie kwasów i zasad, a także bezpiecznej dla środowiska. Zależało nam, żeby nasze termosy dla dzieci nie były przedmiotami, których będziecie używać przez tydzień lub dwa. Chcieliśmy, aby zagościły w Waszych domach na lata.

Kryterium 2:

Czy zimą, czy latem, termos dla dzieci ma utrzymywać temperaturę na długo:

Dzięki użytym do produkcji materiałom gorące posiłki przechowywane w naszych termosach dla dzieci pozostaną ciepłe nawet do 8 godzin, podczas gdy te zimne będą chłodne nawet do 12. Czy do szkoły, czy na wycieczkę, czas utrzymywania temperatury przez nasze termosy wydaje się optymalny.

Kryterium 3:

Praktyczność – słowo klucz dla spokoju rodzica:

Termos dla dzieci jest bardzo poręczny. Jak my rozumiemy praktyczność?

  • Dzięki rączce, dziecko nie będzie miało problemów z jego wyciągnięciem z plecaka.
  • Silikonowa podkładka (umieszczona na dnie termosu dla dzieci), zabezpieczy go przed zsuwaniem się ze stołu.
  • Czerwony zaworek bezpiecznie uwolni ciśnienie przed otworzeniem pokrywki.
  • Podwójna izolacyjna ścianka zapobiegnie poparzeniu się ręki dziecka.
  • Dobra informacja dla każdego rodzica jest taka, że nasze termosy dla dzieci mają szeroki otwór, łatwo więc go napełnimy i wyczyścimy. Wystarczy woda i odrobina płynu do mycia naczyń. Nic prostszego!

termos dla dzieci od LUNCH MUNCHowej rodzinki

Podsumowując, zrobiliśmy wszystko, aby termos dla dzieci naszej LUNCH MUNCHowej marki był bezpieczny w użytkowaniu przez dziecko, praktyczny i poręczny. Zanim „wpuściliśmy” je do naszego sklepu, testowaliśmy go u nas w domu bardzo długo, żeby mieć 100% pewności, że spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wybrednych rodzin i dzieci. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na ich temat. Zatem, zamawiajcie i testujcie. Dajcie nam znać w wiadomościach prywatnych itd. Każda zwrotna informacji ze strony rodziców i dzieciaków jest dla nas mega ważna i niesamowicie cenna ?

10/13/2021

torba na lunch dla dzieci

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *