DOCEŃ PRZEPIS: 0

Pomysły na prezenty dla siedmiolatki – co na prezent podarujesz z LUNCH MUNCHowej oferty?

prezent dla 7latki praktyczny

Siódme urodziny to ważny czas w życiu każdego dziecka, ponieważ rozpoczyna wtedy swoją edukację szkolną. Jaki prezent dla siedmiolatki warto zakupić?

Wybierając prezent dla siedmiolatki można nabawić się bólu głowy… Na co zwrócić uwagę? Może na  praktyczność? A może na jakość? A może jednak… żeby po prostu prezent podobał się dziecku? I tu z pomocą przychodzi LUNCH MUNCH®. Jaki prezent dla siedmiolatki wybierzesz z naszej LUNCH MUNCHowej oferty?

prezent dla siedmiolatki lunch munch

Pomysły na prezent dla siedmiolatki od LUNCH MUNCH® w różnych przedziałach cenowych!

 

Prezent dla siedmiolatki do 30zł

Notki do lunch boxa są świetnym pomysłem na ekonomiczny i praktyczny prezent dla siedmiolatki. Wybieraj je do woli i wkładaj do śniadaniówki dziewczynki, wywołując uśmiech na twarzy dziecka. W zestawie znajdziesz łącznie 24 karty, z czego 20 kart to krótkie i zrozumiałe dla dziecka żarciki. Pozostałe cztery notki są po to, żeby rodzic mógł napisać krótką wiadomość do dziecka, według własnego uznania. Kocham Cię, myślę o Tobie, dasz sobie radę… – otwierając swój lunch box, dziecko zobaczy miłą wiadomość od rodzica. 

prezent dla siedmiolatki praktyczny

 

Prezent dla siedmiolatki do 80zł

Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla siedmiolatki, to bidon dla dzieci jest właśnie takim produktem. Bidon ułatwi utrzymanie prawidłowego nawodnienia dziecka podczas pobytu poza domem. Ma pojemność 350 ml, która jest idealna dla siedmioletnich dziewczynek. Bidon termiczny z LUNCH MUNCHowej oferty ma ciekawy design, dzięki temu na pewno przypadnie do gustu siedmiolatce. Dla małych dam szczególnie polecamy:

Każdy z bidonów wykonany jest z wysokiej jakości bezpiecznych dla dziecka materiałów, dzięki temu posłuży na dłużej. Wszystkie bidony z LUNCH MUNCHowej oferty są bardzo szczelne, dzięki temu rodzice mogą być spokojni, że dziecko nie zaleje książek ani zeszytów. Oryginalny design produktów sprawia, że taki prezent na pewno spodoba się każdej siedmiolatce.

 

Prezent dla siedmiolatki do 150zł

A jeśli nie masz pewności, co spodoba się siedmiolatce, skorzystaj z opcji bonu urodzinowego! To wygodna opcja dla wszystkich tych, którzy są ostrożni w wyborze prezentu, i wolą dziecku dać opcję wyboru.

prezent dla siedmiolatki do 150zl

 

Prezent dla siedmiolatki do 180zł

Dzieci już od pierwszej klasy mają sporo lekcji oraz zajęć pozaszkolnych, dlatego tak ważne jest zapewnienie posiłku dziecku na cały dzień poza domem. Zgodnie z zaleceniem Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, każde dziecko powinno jeść pięć posiłków dziennie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi prezent dla siedmiolatki w postaci zestawu LUNCH BOX PENELOPE lub zestawu LUNCH BOX WENDY, dzięki którym możesz zapewnić swojemu dziecku zdrowe i smaczne posiłki na cały dzień.

W skład naszych zestawów wchodzą:

 • pojemna torba termiczna;
 • 4 lunch boxy idealnie dopasowane do torby i wykonane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa, nie zawierającego BPA;
 • żelowy wkład termiczny;
 • opakowanie nawilżanych chusteczek;
 • komplet sztućców drewnianych.

Zestaw LUNCH BOX PENELOPE lub zestaw LUNCH BOX WENDY to kolejny praktyczny prezent dla siedmiolatki.

prezent dla 7latki dziewczynki

 

Prezent dla siedmiolatki do 250zł

Dla wymagających dziewczynek, użytecznym prezentem o ciekawym designu będą śniadaniówka z bidonem w zestawach:

 • MAXI ZESTAW WENDY
 • MAXI ZESTAW PENELOPE

Wymarzony, a jednocześnie praktyczny prezent dla młodej damy, która rozpoczyna przygodę ze szkołą. Ten zestaw pomaga zaopatrzyć pociechę w zdrowe drugie śniadanie, przekąski i wodę na cały długi dzień poza domem. Gdy zakupisz taki zestaw na prezent siedmiolatce, to jej rodzice na pewno Ci podziękują, za praktyczny i pomysłowy prezent!

W MAXI zestawach znajdują się:

 • łatwa w czyszczeniu torba termiczna;
 • bidon termiczny;
 • zestaw czterech śniadaniówek z trwałego i bezpiecznego materiału;
 • wkład termiczny;
 • duży komplet chusteczek;
 • komplet sztućców z drewna brzozowego.

MAXI zestaw to najlepszy prezent dla dziewczynki, która rozpoczyna od września swoją przygodę ze szkołą.

prezent dla siedmiolatki do 250zl

 

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz z naszej LUNCH MUNCHowej oferty, na pewno sprawi radość dziewczynce!

05/29/2022

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *