DOCEŃ WPIS: 67

Śniadaniówka szkolna – TOP 5 najpopularniejszych i najmodniejszych modeli + 3 najczęstsze pytania

sniadaniowka szkolna bez BPA

Chcesz wybrać dla swojej pociechy najlepszą śniadaniówkę szkolną i… się nie zawieść? W LUNCH MUNCH jest to jak najbardziej możliwe. Spójrz na zestawienie TOP 5 śniadaniówek szkolnych od LUNCH MUNCH!

Śniadaniówka szkolna to absolutna podstawa w wyposażeniu najmłodszych ludzi. To właśnie dzięki odpowiednio przygotowanemu posiłku, masz możliwość dostarczenia swojemu dziecku odpowiedniej dawki zdrowej energii. Jest ona mu potrzebna zarówno do nauki, jak i zabawy z przyjaciółmi. I zapewne to właśnie dlatego jesteś w tym miejscu…

sniadaniowka szkolna

 

TOP 5 najbardziej modnych i popularnych modeli śniadaniówek szkolnych

Nasze zestawienie zawiera 5 różnych śniadaniówek, które świetnie sprawdzą się w przeróżnych sytuacjach. Są one bez wątpienia najbardziej popularnymi oraz modnymi rozwiązaniami dla wszystkich młodych ludzi, którzy cenią sobie nie tylko zawartość swojej śniadaniówki, ale także to co na zewnątrz. Zaciekawiona?

 

Model # 1:

Śniadaniówka szkolna na owoce i warzywa

sniadaniówka szkolna modna

Każdy rodzic wie, że prozdrowotne właściwości owoców i warzyw są na wagę złota – szczególnie w organizmie dzieci, który dopiero się rozwija. Dzięki pojemnikom na przekąski z wodoodpornymi naklejkami LUNCH MUNCH przekażesz swojemu dziecku odpowiednią porcję warzyw i owoców nawet na cały dzień poza domem.

sniadaniowka szkolna na owoce i warzywa

Czym się charakteryzują śniadaniówki szkolne na przekąski z wodoodpornymi naklejkami?

4 pojemniki o różnych kształtach;

łączna pojemność 1 litr;

w zestawie 20 trwałych i wodoodpornych naklejek;

Twoja pociecha może dowolnie spersonalizować swoją śniadaniówkę szkolną na owoce i warzywa dzięki naklejkom, które znajdziesz w zestawie i przedstawiają Bohaterów MUNCHowej Drużyny!

 

Model # 2:

Śniadaniówka szkolna z bidonem – zestaw kompletny

sniadaniowka szkolna z bidonem

Równie dużą popularnością cieszą się zestawy śniadaniówek szkolnych. Wybierając tę pozycję, Twoja pociecha otrzyma wszystko to, czego tylko potrzebuje do spożywania pysznych i zdrowych posiłków poza domem!

sniadaniowka szkolna z bidonem w zestawie

Śniadaniówka z bidonem w lunchbox zestawie zawiera:

Zestaw 4 śniadaniówek (pojemników);

Bidon termiczny;

Pojemną torbę termiczną LUNCH MUNCH;

Żelowy oraz lekki wkład termiczny;

Komplet sztućców z drewna brzozowego;

Opakowanie chusteczek nawilżanych do twarzy oraz rąk.

 Dzięki śniadaniówce z bidonem w lunch box zestawie, Twoja pociecha otrzyma wszystko co potrzebuje do tego, aby spożywać zdrowe, świeże posiłki poza domem. To dlatego jest to tak popularna pozycja w naszej ofercie, a Bohaterowie MUNCHowej Drużyny na naszych produktach dbają o to, aby zestaw śniadaniówki szkolnej podobał się ich małym właścicielom.

 

Model # 3:

Śniadaniówka szkolna – torba termiczna dla dzieci

sniadaniowka szkolna termiczna

Torba termiczna dla dzieci świetnie sprawdza się na potrzeby śniadaniówki szkolnej. Twoja pociecha będzie mogła z niej korzystać nie tylko w szkole, ale także przy wszelkiego rodzaju innych wypadach!

 

sniadaniowka szkolna dla dziewczyn

 

Dlaczego jest ona tak rozchwytywana?

Łatwo składana w dwa różne rozmiary;

Możliwość przymocowania do bagażu podróżnego;

Odpowiednio dopasowana śniadaniówka, aby jedzonko Twojej pociechy się nie pomieszało w środku;

Niezwykle pojemna! – zmieści 4-elementowy zestaw pojemników LUNCH MUNCH, chusteczki HELLO RAINBOW!, a także sztućce HELLO RAINBOW!

 

Model # 4:

Śniadaniówka szkolna z przegródkami

sniadaniowka szkolna z przegrodkami

Zielony bento box dla dzieci to świetny i praktyczny wybór śniadaniówki szkolnej. W szczelnym lunch boxie znajdziesz 5 przegródek, które pozwolą odpowiednio rozparcelować pełnowartościowy szkolny posiłek Twojej pociechy.

 

sniadaniowka szkolna z 5 przegrodkami

 

Co jeszcze sprawia, że jest to tak popularna szkolna śniadaniówka?

W zestawie znajdziesz sztućce oraz pojemniczek na dodatki (np. sos);

Szczelna pokrywa zamykana na klipsy, które są dopasowane do rączek dzieci. Nie musisz się martwić o rozlanie lub pomieszanie posiłku;

Stworzony do zadań specjalnych! – śniadaniówkę z przegródkami możesz wykorzystać także do zamrożenia posiłku oraz do podgrzania w mikrofali! (zakres temperatur wewnętrznej tacy -20 do 100 st. C);

 

Model # 4:

Śniadaniówka szkolna z imieniem

sniadaniowka szkolna z imieniem

Każde dziecko ma w sobie duszę artysty, chce tworzyć i wyrażać siebie na różne sposoby, aby znaleźć ten najbardziej właściwy dla siebie. W LUNCH MUNCH tworząc nasze produkty z myślą o dzieciach, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dzięki temu powstały naklejki wodoodporne na lunch box – literki MUNCHowe! Dzięki nim, każda śniadaniówka może zyskać imię dziecka!

sniadaniowka szkolna imienna z naklejkami

Co jeszcze musisz wiedzieć o naklejkach?

82 naklejki liter na arkuszu A5;

Nieścieralny nadruk, dzięki czemu Twoja pociecha może wielokrotnie dekorować śniadaniówkę szkolną w dowolny sposób;

Bezpieczny klej oraz nadruk z certyfikatem GREENGUARD Children & School (GREENGUARD Gold).

 

Śniadaniówka szkolna – 3 najczęstsze pytania i odpowiedzi! 

Znasz już najmodniejsze oraz najpopularniejsze TOP 5 śniadaniówek szkolnych LUNCH MUNCH. Jednak wciąż możesz mieć wiele pytań. W LUNCH MUNCH nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi! Spójrz na najczęstsze pytania związane ze śniadaniówkami szkolnymi!

1.   

Dlaczego śniadanie w szkole jest ważne?

Nie bez powodu mówi się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Bez względu na to, czy jest to pierwsze, czy też drugie śniadanie – jego wartość jest ogromna! Szczególnie w przypadku dzieci, które do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiedniej dawki wielu składników odżywczych.

 

Dzięki śniadaniówce szkolnej masz wpływ na to, co Twoja pociecha będzie jadła poza domem! A w trosce o jej zdrowie, jest to nieocenione. Dzięki śniadaniu w szkole, Twoje dziecko będzie miało energię na intensywną pracę umysłową podczas lekcji, a także aktywność fizyczną podczas zajęć WF, czy też zabawy na przerwach z przyjaciółmi.

2.   

Jaka śniadaniówka jest najlepsza?

Na pytanie o to, jaka śniadaniówka szkolna jest najlepsza, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każde dziecko jest inne i na pewno zdajesz sobie z tego sprawę. Warto zatem zadbać o to, aby Twoja pociecha mogła wybrać śniadaniówkę dla siebie, aby była ona dla niej najlepsza.

 

Ty natomiast zadbaj o to, aby była ona wykonana z odpowiednich materiałów, była odpowiednio pojemna, a dzięki temu przekażesz dziecku wszystko czego potrzebuje! W naszej ofercie wszystkie mamy i ich dzieci znajdą najlepsze śniadaniówki szkolne dla siebie!

3.

Śniadaniówka szkolna – gdzie można ją zakupić?

Śniadaniówki szkolne bez problemu kupisz w naszym sklepie ze śniadaniówką LUNCH MUNCH®! Jesteśmy dla Ciebie także dostępni na Allegro oraz na Facebooku. Mamy szeroki wybór różnego rodzaju śniadaniówek. Wybierając plecaki lub torby na jedzenie masz pewność, że wybierasz polski produkt, wykonany w Polsce i z naszych rodzimych materiałów najwyższej jakości. Nasza szeroka oferta na pewno sprawi, że poczujesz się zaopiekowana i pozwoli Ci jeszcze lepiej zaopiekować się swoim dzieckiem.

08/02/2022

DOCEŃ WPIS: 67

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.