DOCEŃ WPIS: 17

Za co ludzie kochają lunch boxy dla dzieci z przegródkami (i Ty też się zakochasz)!

lunch boxy dla dzieci z przegrodkami do szkoly

W dzisiejszym wpisie przybliżymy wszystkim Rodzicom zalety lunch boxa dla dzieci z przegródkami, które to szturmem podbijają serca starszych i młodszych LUNCH MUNCHaków 😉.

Bez przydługawych wstępów – poniżej znajdziecie spis wszystkich zalet, które spowodowały, że lunch boxy dla dzieci z przegródkami podbiły serca tych wszystkich, którzy regularnie pakują posiłki dzieciom!

 

lunch boxy dla dzieci z przegrodkami

 

Za co ludzie pokochali lunch boxy dla dzieci z przegródkami (i Ty też się zakochasz)!

 

Powód 1:

przegródki.

Już sama nazwa naprowadza nas na główną zaletę – dzięki przegródkom (których kolorowe bento boxy maja aż pięć!) przygotujesz naprawdę różnorodny posiłek bez obawy, że wszystko się pomiesza. To koniec „grochu z kapustą”, tutaj wszystko ma swoje miejsce 😉

 

Powód 2:

szczelność. 

Lunch boxy dla dzieci z przegródkami z linii HI FI są po prostu szczelne. Rozwiązaniem do zachowania szczelności są silikonowe uszczelki, w które uzbrojona jest pokrywka pudełka. Takie podwójne zabezpieczenie chroni nie tylko przekąski przed wymieszaniem się, ale też książki i zeszyty przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Dodatkowe zewnętrzne zatrzaski – klipsy (które z łatwością otworzy ręka dziecka) idealnie zabezpieczają całość. Wszystko jeszcze bezpieczniej trzyma się na swoim miejscu.

 

Powód 3: 

bezpieczne materiały, z których wykonany jest lunch box.

Bardzo ważne jest, by produkty, z których wykonane są akcesoria mające kontakt z żywnością, były wykonane z bezpiecznych materiałów. Zwracając na to uwagę zapewniasz prawdziwie zdrowe jedzenie dla swojej pociechy. Lunch boxy dla dzieci z przegródkami z linii HI FI zostały wykonane z materiałów nieczułych na działanie kwasów i zasad, bezpiecznych dla środowiska i wolnych od BPA i fosforanu trifenolu. Dlatego bezpiecznie włożysz je do kuchenki mikrofalowej czy do lodówki.

 

Powód 4:

sztućce oraz pojemniczek na mini przekąski w zestawie

Do lunch boxa dołączony jest zestaw dwóch praktycznych i bezpiecznych sztućców – widelec i łyżka a także mini pojemnik, doskonały na dodatki takie jak nasiona, orzechy czy sos. Wszystko w pasującym stylu i kolorystyce! Uwaga! Sztućce z pewnością nie zaginą po skończonym posiłku, ponieważ można je schować w jednej z przegródek – wszyscy wiemy, jaka to istotna zaleta, bo ile to widelczyków już zaginęło w akcji…

 

Powód 5: 

odpowiednie do kuchenki mikrofalowej i do zamrażarki 

Każdy zapracowany Rodzic doceni to, że jedzenie w bento lunch box można z powodzeniem podgrzewać w mikrofalówce a także włożyć do zamrażarki. Oszczędność czasu jest znaczna, do tego cieszy fakt, że unikamy brudzenia (i mycia!!!)  kolejnych naczyń. Idealnie dla nas i środowiska😊

 

Powód 6: 

przeuroczy i przeeeesłodziaszny wygląd

Last but not least – bento lunch box z linii HI FI są po prostu przeurocze! Trzy wersje kolorystyczne utrzymane są w żywej, wesołej tonacji. Do wyboru jest odcień lekkiego różu, ciemniejszego błękitu i soczystej zieleni, dziecko mniejsze i większe wybierze ulubiony kolor.

 

Kochani, zajrzyjcie na stronę LUNCH MUNCH do zakładki z lunch boxami dzięki którym przekąski w szkole i na wycieczkach nigdy nie będą nudne, brudne ani wylane 😉

06/13/2022

DOCEŃ WPIS: 17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.