DOCEŃ PRZEPIS: 0

Lorek MasterChef – skąd jest i co gotował z LUNCH-MUNCH Tatą?

Lorek MasterChef skąd jest i LUNCH MUNCH Tata

W tym artykule zdaję relację z warsztatów gotowania z gwiazdami. Tak! LUNCH-MUNCHowy Tata gotował wyjątkowo nie w swojej kuchni, tylko w Centrum Techniki Kulinarnej. Dowiesz się co gotował wspólnie z Lorek MasterChef, skąd jest Lorek?

Wielkie Gotowanie z Gwiazdami to warsztaty, w których LUNCH-MUNCHowy Tata miał przyjemność pichcić m.in. wraz z Martyną Chomacką oraz Laurentiu “Lorek” Zediu. Wśród gwiazd znalazły się również tancerz i choreograf Sebastian Kowalczyk oraz modelka i aktorka Antonina Flak. W tym artykule zdaję krótką relację z warsztatów, dowiesz się również kim jest Lorek MasterChef, skąd jest.

Czym są warsztaty Wielkie Gotowanie z Gwiazdami?

Warsztaty z Gwiazdą to projekt AllABOUTLife i świetna zabawa. To cyklicznie spotkania blogerów, gwiazd i renomowanych firm, do których my również dołączyliśmy. Z kolei dla naszej LUNCH-MUNCHowej rodzinki to okazja by kreatywnie i na wesoło spędzić kilka godzin na wspólnym gotowaniu z gwiazdami. Głównymi bohaterami kuchennego zamieszania tego wydania warsztatów byli Martyna Chomacka oraz Lorek Zedju. Właśnie z Lorkiem nasz LUNCH-MUNCHowy Tata gotował najwięcej. Być może zastanawiasz się kim jest Lorek Masterchef, skąd jest? Sprawdź też nasz zestaw na lunch Paula + Penelope:

ZESTAW NA LUNCHPAULA+PENELOPE

Kim jest Lorek MasterChef, skąd jest?

Uśmiechnięty i otwarty “Lorek” to Laurentiu Zediu. Pochodzi z Rumunii, a zanim dotarł do Polski mieszkał kilka lat w Hiszpanii i Anglii. Swoją przyszłość związał z branżą kulinarną. W praktyce w trakcie warsztatów szeroki uśmiech nie schodził mu z twarzy, a swoimi żartami rozweselał wszystkich z którymi gotował. O sobie pisze:

“Moja Babcia zawsze mnie uczyła jak mam się zachować w życiu, aby zawsze walczyć na swoje marzenie, żeby być skromny i dobry z ludźmi”.

I wiecie co? To strasznie fajnie czytać coś tak wzniosłego, a jeszcze fajniej jest to zobaczyć w realu. Klasa.

Lorek MasterChef skąd jest

LUNCH-MUNCHowy Tata gotował, a najwięcej wspólnie z Lorkiem. Pichcąc i przy okazji żartując (Lorek ma ogromne poczucie humoru) pokazali, że zdrowa kuchnia może być kolorowa. Wystarczy sięgać po dobrej jakości produkty. Jeśli umiejętnie je ze sobą połączymy, to powstaną urozmaicone posiłki, i dla nas, i dla naszych dzieci.

Przeczytaj także: Pojemniki na drugie śniadanie – jak wybrać?

Lorek MasterChef skąd jest i LUNCH MUNCH Tata

Dlaczego tego typu warsztaty są potrzebne?

Wielkie Gotowanie z Gwiazdami  odbyło się pod hasłem Wszystko co zdrowe, a  jest nam ono strasznie bliskie. Podobnie jak w LUNCH MUNCH pokazujemy, że zdrowe kolorowe jedzenie napędza dzieci co działania, tak również organizatorzy warsztatów, allaboutlife.pl, promują naturalne zdrowe produkty oraz firmy które je tworzą. My zadbaliśmy o produkty dla najmłodszych. Pokazaliśmy nasze torby lunchowe i zestawy pojemników na posiłki dla dzieci. Cieszymy się, że dostaliśmy tak dużo dobrej energii od gwiazd oraz feedback że nasze produkty to super rozwiązanie zarówno do szkoły jak i na całodniową wycieczkę.

Przepisy z warsztatów z Lorkiem!

Trudno opisać zapachy które i ja i LUNCH-MUNCHowy Tata czuliśmy w trakcie warsztatów. Od buraczanych po rybne i jarmużowe… Wszystko zachęcało pięknymi kolorami – jak w tęczy! Wobec tego, przepisami chcemy się z Wami koniecznie podzielić. Dlatego obserwujcie naszą stronę i zakładkę SMAKOWITE PORADY, bo wkrótce pojawią się na niej przepisy z warsztatów!

 

 

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.