DOCEŃ WPIS: 1315

Jaki lunchbox do szkoły wybrać? ✍ Poznaj 9 ważnych kryteriów!

Najlepszy zestaw na lunch

Posiłki przygotowywane do lunch boxów i torby na lunch stały się u nas rytuałem, który jestem pewna na zawsze pozostanie w pamięci naszej LUNCH-MUNCHowej córki. Jak wybrać najlepszy lunchbox do szkoły?

Lunchbox do szkoły uruchamia w mojej głowie całkiem niedawne wspomnienia. Historia domowych posiłków dla naszej LUNCH-MUNCHowej Córki ma swoje korzenie w… codzienności. Dziecko z alergiami pokarmowymi, no i szkoła. Ta, do której posłaliśmy córkę, nie miała własnej kuchni ani szkolnych obiadów. Szkolny catering córce nie smakował, inna sprawa że wybór potraw dla alergicznego dziecka jest po prostu znikomy. Próbowaliśmy jakiś czas z niego korzystać, ale Amelia do domu  przychodziła głodna (i zła!). Długo próbowałam wybrać najlepszy lunchbox do szkoły, a ponieważ jestem projektantką, to efekty tych poszukiwań zobaczysz… poniżej! Jak Ty możesz wybrać ten najlepszy lunchbox do szkoły dla swojego dziecka?

 

jaki lunch box do szkoly wybrac 9 kryteriow

Autorka artykułu: 

LUNCH MUNCHowa Mama Ania
Uwielbia projektować i wybierać nowe produkty. W wolnych chwilach fotografuje.

 

zestaw lunch box dla dzieci

 

Jaki lunchbox do szkoły wybrać… i co to znaczy NAJlepszy?

 

W tym artykule przedstawiam 9 kryteriów, które w mojej codziennej praktyce pakowania okazały się najważniejsze. W tym artykule staram się przedstawić je jak najbardziej szczegółowo, biorąc pod uwagę własne doświadczenia z pakowaniem i szykowaniem posiłków.

 

jaki lunch box bezpieczny bez BPA

 

Tu ważna uwaga: to, że coś sprawdza się dla mnie i mojej rodziny, nie oznacza że musi być odpowiednie również dla Ciebie, ale na pewno nasze doświadczenia pomogą Ci temat przemyśleć pod swoim kątem.  A zatem,  jak wybrać najlepszy lunchbox do szkoły dla dziecka,  żebyś miał pewność – rodzicu – że wybrałeś ten NAJlepszy?

 

jaki lunchbox do szkoly wybrac

 

Kryterium 1:

Rozmiar szkolnego lunch boxa ma znaczenie!

Wybierz rozmiar lunch boxu odpowiedni do codziennych aktywności dziecka poza domem. 

lunchbox do szkoly jak wybrac

 

jaki lunch box do szkoly dla dziecka

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły będzie najlepszy w przypadku dziecka, które nie jada szkolnych obiadów?

 

Kiedy okazało się, że nasze LUNCH MUNCHowe dziecko nie może jeść przewidzianych w szkole obiadów, to organizacja dnia wokół przygotowania czegoś pożywnego stała się kluczowa. Posiłki przygotowywane do szkoły stały się okazją do tego, żeby dziecko nauczyć zdrowo jeść i po prostu tego przypilnować. Jedzenie przygotowywane do lunch boxów i torby na lunch stały się u nas rytuałem. Jestem pewna, że posiłki spakowane w lunch box i do torby na zawsze pozostaną w pamięci naszego dziecka.

Szkolny catering nie dawał możliwości wykluczenia pewnych pokarmów z diety i był po prostu niesmaczny…

Stąd, ogromnym wyzwaniem stało się spakowanie nie tylko drugiego śniadania, ale również pełnego obiadu dla dziecka.

 

jaki lunch box wybrac do szkoly

 

I tak, głównym wyzwaniem stało się znalezienie takiego rozwiązania, które da możliwość spakowania jedzenia właściwie na cały dzień. Stąd piszę, że rozmiar lunch boxu ma znaczenie. Jeśli Twoje dziecko nie je szkolnych posiłków, to najlepszy lunch box dla dziecka to taki, który da Ci możliwość spakowania dziecku obiadu,  drugiego śniadania oraz podwieczorku. Z taką właśnie intencją powstał pierwszy zestaw lunch box dla dzieci.

Odpowiedź: 

Zatem – jaki lunch box do szkoły wybrać dla dziecka, które szkolnych obiadów nie je? W tym przypadku polecam zestawy śniadaniowe. Część z nich zawiera tylko lunch box i torbę termiczną, ale w ofercie LUNCH MUNCH® znajdziesz również większe zestawy, wraz z kompletem sztućców jak i chusteczkami do twarzy i rąk. 

ZESTAW LUNCH BOXDLA DZIECI BILL DETEKTYW

Elementy zestawów różnią się między sobą. Największe zestawy zawierają nie tylko torbę termiczną, ale dodatkowo kilka pojemników na jedzenie, w które spakujesz:

  • obiad do odgrzania na ciepło
  • drugie śniadanie (najczęściej owoce, warzywa, orzeszki,  zdrowe batony)
  • podwieczorek / deser (kisiel,  budyń, bakalie)

 

jaki lunchbox wybrac do szkoly

 

Jaki lunchbox do szkoly dla dziecka, ktore uprawia sport

Pytanie:

Jaki lunch box do szkoły będzie najlepszy w przypadku dziecka, które po szkole od razu „leci” na dodatkowe zajęcia?

Jeśli ostanie dodatkowe zajęcia Twojego dziecka kończą się w szkole o 18.30, czy nawet później, to z pewnością potrzebujesz spakować solidny zapas jedzenia. A jeśli dopiero kompletujesz szkolną wyprawkę biorąc pod uwagę dodatkowe zajęcia dziecka po szkole, to najlepszym wyborem dla niej będzie śniadaniówka i bidon w oryginalnym lunch box w MAXI ZESTAWACH!

Odpowiedź: 

Sprawdź któryś z naszych MAXI ZESTAWÓW z bidonem termicznym. Taki zestaw na pewno spodoba się każdemu dziecku, które rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą. Dzięki temu, Ty – rodzicu, możesz być pewien, że Twoja pociecha będzie miała zapas pożywnego jedzenia w szkole.

Zestaw bidon i śniadaniówka z lunch przyborami MAXI BILL

jaki lunch box do szkoly wybrac

 

Pytanie:

jaki lunchbox do szkoly kupic

Moje dziecko je szkolne obiady i nie potrzebuje dużo jedzenia. Raczej pakuję kanapkę i owoc. Jaką śniadaniówkę wybrać? 

Jeśli Twoje dziecko spożywa szkolne obiady, ważne będzie zapewnienie zapasu przekąsek (owoce / warzywa / orzechy) oraz zapasu wody w bidonie. Coraz więcej szkół wymaga tego, żeby dzieci do szkoły przynosiły własne bidony. Część szkół zapewnia zbiorniki z wodą, a część nie, dlatego tak ważne jest zapewnienie dziecka w zapas napoju z domu. 

Odpowiedź: 

sięgnij po zestaw bidon ze śniadaniówką, który w Lunch Munch dostaniesz również od niedawna w komplecie z naklejkami. W zestawie taniej – więc warto rozważyć wybór takiego kompletu. 

Zestaw śniadaniowy do szkoły HELLO WENDY!

 

jaki lunchbox do szkoly na przekaski

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły będzie najlepszy na bardzo drobne przekąski?

W naszej ofercie znajdziesz komplet trzech mini – pojemniczków w kształcie zwierzątek, idealnych na drobne przekąski! Są odpowiednie do przetransportowania małego deseru, popcornu, orzechów, czy porcji najdrobniejszych owoców. Dzięki temu, możesz dziecku zapakować drobiazgi, na które zwykle tak trudno znaleźć odpowiednie opakowanie!

Odpowiedź: 

Do przekąsek sprawdzą się mniejsze pojemniczki, w kompletach po kilka sztuk. 

Pojemniki na przekąski z wodoodpornymi naklejkami LUNCH ROCK★

jaki lunchbox wybrac do szkoly

Pytanie:

Jakie pojemniczki będą najlepsze na dodatki?

Jeśli chcesz spakować dodatki takie jak drobne dodatki, takie jak orzeszki, sól czy syrop, to sprawdź mini – pojemniczki na dodatki i sosy.

Odpowiedź: 

Postaw na małe pojemniczki na sosy, specjalnie stworzone na wszelakiej maści dodatki do posiłku. Najczęściej w rozmiarze maksymalnie do 5cm, zmieszczą się do każdej śniadaniówki. 

Pojemniczki na sosy do śniadaniówki HELLO MUNCH!

 

Kryterium 2:

Dziecko je oczami – wzór lunch boxa może zachęcać, ale pamiętaj o bezpieczeństwie!

Pomóż dziecku wybrać piękną, ale bezpieczną śniadaniówkę.

Najlepszy lunchbox do szkoły

Żebyście widzieli minę naszej córki, kiedy pierwszy raz zabierała ze sobą zestaw zapakowany w LUNCH MUNCHowej torbie do szkoły. Widząc ją całą uradowaną, zdałam sobie sprawę jak bardzo ważny jest wzór,  i poczułam dumę – w końcu – wraz z MUNCHową kreatywną ekipą – maczaliśmy palce przy tym projekcie!  Jeśli masz córkę, to sprawdźcie wspólnie któryś z lunch box zestawów

 

jaki lunch box do szkoly bez BPA

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły bez BPA wybrać?

W Polsce, podobnie jak w Unii Europejskiej, obowiązują normy do wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a normy te egzekwują m.in. stacje sanitarno-epidemiologiczne w poszczególnych miastach. Zgodnie ze wskazaniami: „materiały i wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością muszą odpowiadać wymaganiom ogólnym określonym w rozporządzeniu (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz. Urz. L338/4 z 2004 r.).

Odpowiedź: 

Żadne z lunch boxów czy śniadaniówek z oferty LUNCH MUNCH nie posiadają BPA. Zgodnie z wytycznymi, materiały i wyroby przeznaczone do bezpośredniego lub pośredniego kontaktu z żywnością muszą być wystarczająco obojętne, tak aby: nie powodować przenikania do żywności substancji w ilościach, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka (w tym BPA) oraz nie powodować zmiany w składzie żywności.

Produkty są badane pod kątem zawartości BPA / ftalanów jeszcze na etapie prototypu. Dlatego, w ofercie lunch box sklepu znajdują się zestawy wykonane z bezpiecznych materiałów, bez BPA i ftalanów, w wielu wersjach kolorystycznych!

A zatem… którąkolwiek śniadaniówkę ze sklepu ze śniadaniówką Lunch Munch wybierzesz, będzie bezpieczna. 

 

jaki-lunchbox-do-szkoly-dla-niejadka

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły będzie najlepszy dla niejadka?

Z pewnością, kolorowe pojemniki, które dziecko może dowolnie ozdobić, a do których łatwo włożysz optymalny zapas zdrowych przekąsek, to patent na ujarzmienie niejadka. Pamiętaj tylko, że urocze pojemniczki nie wystarczą. Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEZ) również wskazuje na to, że ważne jest dbanie o estetykę samego jedzenia. 

Odpowiedź: 

Specjalnie z uważnością dla niejadków, do naszej LUNCH-MUNCHowej oferty dołączyły pojemniki na przekąski z naklejkami YUMMY LUNCH, dzięki którym dziecko personalizuje swoje pojemniczki. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych i z naklejkami z różnymi bohaterami MUNCHowej Drużyny po to, żeby dziecko mogło samodzielnie personalizować śniadaniówki.

Pojemniki na przekąski z wodoodpornymi naklejkami LUNCH ROCK★

 

Kryterium 3:

Dziecko lubi zabawy – jedzenie może być zdrową i kolorową podróżą do świata smaków!

Wybieraj lunch produkty, które pomogą Ci zaprosić dziecko do świata smaków i zapachów. 

jaki lunchbox do szkoly dobry

 

Czy Twoje dziecko ma swoją ulubioną bajkową postać? Moja LUNCH-MUNCHowa córka uwielbiała kucyki, i tak  samo pokochała MUNCHową Drużynę, którą stworzyłam po to żeby inspirować ją i inne dzieci do realizacji swoich pasji. MUNCHowa Drużyna to siedmioosobowa grupa bohaterów, a każdy z nich posiada własne pasje i marzenia, które wyróżniają go na tle grupy. Każdy bohater inspiruje do fantastycznego jedzenia w kolorach tęczy, aby dzięki odpowiednim składnikom odżywczym dzieci były zdrowe i miały energię do realizacji swoich pasji.

 

jaki lunch box do szkoly dla dziecka

Pytanie: 

Co sprawdzi się jako sposób na dodatkową radochę w trakcie posiłku?

Oprócz odpowiedniej śniadaniówki, postaw na lunch boxowe notki. Oczywiście, możesz codziennie pisać coś od siebie na kolorowych karteczkach. W MUNCHowej kreatywnej ekipie poszliśmy jednak o krok dalej…

Odpowiedź:

postaw na lunchbox wypełniony notką od rodzica! Aby wywoływać uśmiech na twarzy dzieci po każdym otwarciu pojemnika z jedzeniem, stworzyliśmy wielorazowe notki do lunch boxa z bohaterami MUNCHowej Drużyny. Obecnie znajdziesz w naszej ofercie dwa produkty HEHESZKI i ŻARCIKI (cały czas pracujemy nad stworzeniem kolejnych zestawów). W każdym zestawie jest 20 notek ze śmiesznymi żartami oraz 4 puste karteczki. Dzięki temu, zawsze możesz swoje dziecko obdarować miłą wiadomością. Moja córka uwielbia dzielić się z innymi dziećmi żarcikami ze swojego lunch boxa. Puste karteczki możesz również wykorzystać do pozostawienia dziecku jakieś ważnej wiadomości!

Notki do lunch boxa ŻARCIKI

 

Kryterium 4:

Jakość materiałów do produktów spożywczych jest kluczowa.

Sprawdź koniecznie, z czego wykonane są produkty, które będą miały bezpośredni kontakt z żywnością. 

lunchbox do szkoly lunch munch

 

Żebyś mógł (lub mogła) praktycznie i często  korzystać z pojemników na jedzenie, ważne jest również to, aby lunch boxy wykonane były z wysokiej jakości tworzyw – bez BPA, czy ftalanów, uwalnianych pod wpływem temperatury.

 

jaki lunch box do szkoly najlepszy na co dzien

Pytanie: 

Jaki lunchbox do szkoły będzie najlepszy do codziennego użytku? 

Do codziennego użytku przyda Ci się lunchbox z przegródkami, czyli bento box. Wewnątrz modelu bento pudełka znajduje się od czterech do sześciu przegródek, które spokojnie włożysz do mikrofalówki i do lodówki, dzięki temu wygodnie zapakujesz posiłek. 

Odpowiedź:

Wybieraj pojemniki wykonane z materiałów bez BPA. Wymagaj informacji na produkcie lub jego opakowaniu, czy dany produkt BPA posiada czy nie. Jeśli pojemnik nie zawiera BPA / ftalanów, to będziesz mógł / mogła go myć w zmywarce, przechowywać w zamrażarce,  no i podgrzewać w mikrofalówce, bez obawy, że szkodliwe substancje przenikną do posiłków.

Niebieski lunch box dla dzieci BILL DETECTIVE

 

Kryterium 5:

Bierz pod uwagę łatwość czyszczenia.

Wybieraj lunch box, którego elementy łatwo wyczyścisz.

jaki lunch box dla dziecka szkolnego

Co to dużo pisać… samo się nie wyczyści. Wiadomo, że bohaterem / bohaterką pilnowania czystości śniadaniówki – najczęściej – staje się rodzic. A jak  się nie wyczyści, to się zalęgnie w jakimś zakamarku śniadaniówki, i zacznie śmierdzieć. A jak zacznie śmierdzieć, to trzeba nową kupić…. Znacie to?

 

jaki lunchbox do szkoly z 5 przegrodkami

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły będzie najlepszy do codziennego mycia w zmywarce? 

Stawiam na lunch boxy, których część do kontaktu z żywnością włożę bezpiecznie do zmywarki… To sprzyja zachowaniu higieny użytkowania na co dzień. 

 

Odpowiedź: 

Do codziennego mycia w zmywarce najlepiej sprawdzą się lunch boxy, w której część przeznaczona do zmywarki, lodówki czy mikrofalówki wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, tj. PP5. Zatem postaw na lunch boxy, których część do kontaktu z żywnością włożysz bezpiecznie do zmywarki… To sprzyja zachowaniu higieny użytkowania na co dzień. W lunch box sklepie Lunch Munch wszystkie pojemniki są dobierane pod kątem mycia w zmywarce. To oznacza,  że którykolwiek model lunch boxa nie wybierzesz, będzie odpowiedni do zmywarki. Dzięki temu, pojemniki posłużą Ci na długie lata użytkowania. Będą lekkie, zatem wygodnie spakujesz je dziecku w torbę czy do plecaka. Bez obaw włożysz nie tylko do zmywarki, ale również do mikrofali.

Niebieski bento box dla dzieci HI FI BILL

 

jaka lunchbox torba do szkoly bedzie najlepsza

Pytanie:

Jaka lunchbox torba do szkoły będzie wygodna w umyciu i wyczyszczeniu? 

Resztki jedzenia mogą zalegać nie tylko w czeluściach pojemnika, ale również w torbie na jedzenie. Jaki produkt wybrać, by najłatwiej wyczyścić okruszki i resztki jedzenia, które mogą powodować nieprzyjemny zapach w torbie?

Odpowiedź: 

Postaw na którąkolwiek z toreb na lunch z oferty LUNCH MUNCH. Przy projektowaniu toreb lunch box mieliśmy w pamięci ilość trudnych do umycia toreb. Stąd, przy tworzeniu torby dla dzieci głównym kryterium było to, żeby torbę można było wytrzeć w każdym zakamarku. Dzięki temu powstały torby śniadaniowe z kilkoma zamkami, które powodują możliwość całkowitego rozłożenia torby, tak żeby móc wyczyścić te miejsca, które zazwyczaj są problemowe w czyszczeniu.

ZIELONA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI WENDY THE WATERMELON

 

Kryterium 6:

Postaw na spójność z innymi elementami.

Wybieraj lunch box, który dopasujesz do reszty wyprawki.

jaki lunch box do szkoly wybrac

 

Zastanów się nad potrzebami swojego dziecka. Jeśli Twoje dziecko  używa torbo-walizki, to wybierz taki zestaw na lunch dla dzieci, który łatwo do niej przymocujesz. Dzięki temu, Twoje dziecko nie będzie musiało nosić dodatkowego bagażu, a torba na lunch stabilnie utrzyma się przy walizce. Dodatkowo,  pamiętaj że dzieci gubią sztućce! Ja nauczyłam  się dawać swojej LUNCH-MUNCHowej córce te jednorazowe – drewniane.  Są przyjemne w użyciu, i jest to eko-alternatywa do tych plastikowych które dzieci zazwyczaj gubią. Od ponad roku pakuję również w plecak z kieszenią termiczną – to świetna alternatywa dla torby termicznej.

 

jaki lunchbox wybrac do szkoly

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły sprawdzi się z plecakiem? 

Jeśli Twoja pociecha woli plecaki od toreb termicznych, to świetnym rozwiązaniem będzie zakup plecaka z pojemną kieszenią termiczną. Kieszeń zapewni świeżość. Dodatkowo, ponieważ jest to oddzielna przegródka, to nawet jeśli dziecko źle zamknie pojemnik, to wszystko pozostanie w swojej przegródce. Do plecaka włożysz dowolny z oferty Lunch Munch bento box

 

Odpowiedź: 

Wybierz komplet plecak z kieszenią termiczną + dowolny lunch box z przegródkami dla dzieci (zmieści się każdy model z oferty). W Lunch Munch znajdziesz plecaki z termo kieszenią, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych:

  • czarny
  • beżowy
  • w neonowych kolorach.

Dzięki temu śniadaniówkę włożysz do specjalnej przegródki w plecaku, bez obawy że coś się wyleje i pobrudzi inne rzeczy w plecaku.

Kolorowy plecak młodzieżowy NEON MUNCH z termiczną kieszenią

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły sprawdzi się z torbą na posiłki? 

Odpowiedź: 

Jeśli Twoja pociecha woli torbę termiczną od plecaka, wybierz dowolną torbę na lunch z oferty Lunch Munch. Przy projektowaniu kierujemy się tym, żeby każdy model pasował do każdej śniadaniówki, dlatego śmiało wybieraj – do wyboru – do koloru!

RÓŻOWA TORBA NA LUNCH DLA DZIECI PENELOPE THE PASSIONFRUIT

Niewątpliwie – do torby na lunch zmieścisz dużo więcej niż do przedniej kieszeni plecaka. Cały plecak ma pojemność 15 litrów, a przednia kieszeń 1.5l. Tymczasem, pojemność torby na lunch to prawie 3 litry!

 

jaki lunchbox z plecakiem do szkoly

 

Kryterium 7:

Dodatki i akcesoria lunchowe dla urozmaicenia codziennej rutyny!

Postaw na kilka drobnych dodatków, które ułatwią Ci spakować posiłek, zadbać o zdrowe nawyki i urozmaicić codzienną rutynę. 

jaki lunch box z wyposazeniem do szkoly

 

Pamiętaj, że właściwe dodatki mogą Cię mocno wesprzeć we wdrażaniu zdrowych nawyków u dziecka. Mam tu na myśli  takie prozaiczne rzeczy, jak:

  • mycie rąk przed i po posiłku
  • spożywanie warzyw i owoców
  • sięganie po wodę w trakcie dnia
  • pakowanie dziecku dodatków, takich jak orzeszki czy sos.

 

jaki lunch box z wyposazeniem do szkoly

Pytanie:

Jaki lunchbox z wyposażeniem sprawdzi się w szkole? 

Jeśli nie masz pewności, czy Twoje dziecko w czasie szkolnym ma łatwy dostęp do łazienki, to warto rozważyć któryś z zestawów na lunch dla dzieci lub po prostu zakupić oddzielnie chusteczki (pakowane pojedynczo).

Odpowiedź: 

Postaw na wybrany zestaw lunch box albo po prostu opakowanie chusteczek do twarzy i rąk (pakowanych pojedynczo i bez alkoholu). Na wyposażeniu w takim lunch boxie znajdziesz nie tylko torbę i pojemniki, ale również opakowanie chusteczek do  twarzy i rąk oraz sztućce. Ponieważ moja LUNCH MUNCHowa córka ma delikatną skórę,  to zależało mi na bezpieczeństwie w codziennym stosowaniu chusteczek, właśnie dlatego są hipoalergiczne.

Lunch box śniadaniówka z akcesoriami GO BILL!

 

Kryterium 8:

Pamiętaj o właściwym nawodnieniu dziecka w trakcie dnia!

Postaw na bidon, który zapewni świeżość napoju – i zimą, i latem. 

jaki lunch box do szkoly z bidonem wybrac

Oprócz samego jedzenia, dziecko potrzebuje nawodnienia. A wtedy powstaje jeszcze kwestia – gdzie to wszystko upakować? 

jaki lunch box do szkoly z bidonem wybrac

Pytanie: 

Jaki lunchbox z butelką sprawdzi się w szkole? 

Odpowiednie nawodnienie to podstawa. Wybieraj bidon, który z łatwością i na długo utrzyma temperaturę zimnych napojów. Dzięki temu, kupując jeden produkt, będziesz miał / miała rozwiązanie zarówno na upalne, jak i chłodne dni.

Odpowiedź: 

Wybierz bidony termiczne, wykonane ze stali nierdzewnej, o pojemności co najmniej 350 ml. A jeśli uważasz, że Twoje dziecko trudno jest przekonać do picia wody… (tak często się zdarza), to dodaj do niej owoce lub sok z cytryny i miód, które osłodzą w naturalny sposób smak napoju. Woda świetnie gasi pragnienie i nie zaburza apetytu.

Niebieski bidon termiczny dla dzieci HELLO BILL!

 

Kryterium 9:

Pamiętaj o rozgrzewających posiłkach jesienią i zimą!

Na chłodniejsze dni wybierz termos.

Rozgrzewający posiłek będzie szczególnie ważny jesienią i zimą. A jeśli posiłek ma przetrwać mróz (lub na odwrót – potworne upały), to wtedy termos sprawdza się jeszcze lepiej! Termos ma optymalną pojemność 450 ml, więc pomieści porcję obiadu, owsiankę lub zupę. Termosy z naszej LUNCH MUCHowej oferty dostępne są w trzech kolorach: różowy HELLO PENELOPE, żółty HELLO WENDY i niebieski HELLO BILLY.

 

jaki lunchbox do szkoly z termosem

Pytanie:

Jaki lunchbox do szkoły sprawdzi się w komplecie z termosem? 

W komplecie z termosem sprawdzi się pojemna torba termiczna.  Termosy z naszej LUNCH MUCHowej oferty utrzymują temperaturę ciepłych napojów do 8 godzin, a zimnych do 12! Dlatego, termos przyda się w upalne dni (do środka zapakujesz smaczne domowe lody lub zapas mrożonej herbaty), jak również w te mroźne.  

 

zestaw lunch box dla dzieci

 

Wiesz już jaki lunchbox do szkoły wybrać? 

Także takie są moje typy na NAJ lunchbox do szkoły. Po zdrowe i kolorowe potrawy na lunchbox do szkoły na każdy dzień wpadaj też po przepisy od LUNCH MUNCHowego Taty! Amelia inspiruje nas do stałego powiększania naszej LUNCH MUCHowej oferty. Jeśli chcesz znaleźć idealny lunch box dla swojego dziecka, to prześledź ze swoją pociechą dostępny w naszym sklepie asortyment!

jaki lunchbox do szkoly od lunch munch

 

 

 

 

 

Autorka:

LUNCH MUNCHowa mama Ania.

Na co dzień wraz z resztą MUNCHowej kreatywnej ekipy tworzy produkty, w których zakochują się dzieci w Polsce i poza nią. W wolnych chwilach uprawia jogę i fotografuje wszystko to, co ugotuje LUNCH MUNCHowy Tata.

03/22/2019

Torba termiczna na lunch dla dzieci

jaki lunchbox do szkoly do mikrofali

Najlepszy lunchbox do szkoły - dodatki i akcesoria lunchowe

jaki lunch box do szkoly z bidonem

DOCEŃ WPIS: 1315

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *