DOCEŃ PRZEPIS: 0

Co to Boxing Day ??? i kiedy jest czas na najlepsze poświąteczne wyprzedaże?

co to boxing day

Boxing Day wydaje się mocnym trendem, który wkracza również do Polski. Dzięki sklepom on-line, już drugiego dnia świąt możemy się cieszyć poświątecznymi promocjami. Co to Boxing Day? Przeczytaj w artykule od LUNCH MUNCHowej Mamy!

co to boxing day kiedy jest

Co to Boxing Day?

Boxing Day to brytyjskie święto, podobnie jak Black Friday w USA, obfite w wyprzedaże. Boxing Day to określenie na drugi dzień świąt, czyli 26 grudnia. Brytyjczycy obchodzą to święto poza domem, bo w tym dniu sklepy są otwarte, i pełne poświątecznych wyprzedaży. Od lat, częścią świątecznej tradycji w Wielkiej Brytanii są poświąteczne zakupy. A zatem, tego dnia sklepy wprost pękają w szwach od spragnionych promocyjnych cen klientów.

Boxing Day za granicą

Boxing Day obchodzą przede wszystkim mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Kanady. To święto ma długą – jeszcze średniowieczną – tradycję. Drugi dzień świąt był właśnie tym dniem, kiedy służba dostawała wolne oraz podarki, zazwyczaj zapakowane w pudełka. Po angielsku box, to pudełko. Boxing Day to zatem dzień podarunków.

Co to Boxing Day w Polsce?

co to boxing day promocje

Mieszkając w Polsce, zazwyczaj spędzamy drugi dzień świąt w gronie rodziny czy przyjaciół, i korzystamy z niewielu otwartych punktów, typu: kino, lodowisko, trampoliny.

Ponieważ sklepy stacjonarne w Polsce są zamknięte, poświąteczne zakupy Polacy robią on-line. Dlatego W Polsce Boxing Day nie jest jeszcze powszechnym świętem, ale coraz częściej podchwytują je sklepy internetowe, takie jak nasz sklep lunch munch. U nas Boxing Day otwiera sezon poświątecznych wyprzedaży i trwa do końca roku!

Boxing Day w Polsce – czy się przyjmie?

Boxing Day już jest bardzo mocnym trendem i ma ogromne szanse przyjąć się również w Polsce. Przede wszystkim ze względu na to, że coraz częściej dostajemy bony prezentowe, również do sklepów internetowych. Dzięki nim, już w trakcie drugiego dnia świąt, czyli w Boxing Day, oprócz spędzania czasu z rodziną, możemy poszperać w sklepowych promocjach i ofertach specjalnych.

boxing day w Polsce

12/26/2019

boxing day promocje

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *