DOCEŃ PRZEPIS: 0

Black Friday w Internecie i u nas – w LUNCH MUNCH®! Dowiedz się, jak świętujemy w 2021 roku!

black friday w internecie lunch munch

Skoro Black Friday to święto łowców promocji, to my również z chęcią je obchodzimy. W tym roku Czarny Piątek obejmie również półki naszego sklepu on-line, a święto wydłużymy… a co tam – niech trwa cały tydzień! U nas to KIDS BLACK FRI…YAY!

Black Friday w internecie to mnóstwo okazji do zakupów. Czarny Piątek jest dniem szczególnie popularnym w USA i Wielkiej Brytanii, bo właśnie wtedy odbywają się największe wyprzedaże w roku. Okazuje się, że coraz częściej również w Polsce, łowcy promocji upatrują daty tego święta, a data ta jest… ruchoma!

prezenty na gwiazdkę dla dzieci

Kiedy przypada Black Friday w 2021 roku?

Black Friday, czyli Czarny Piątek, odbywa się co roku. To święto przypada zazwyczaj w ostatni piątek listopada, dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W 2021 roku, Black Friday wypada w dacie 26 listopada. Również w naszym sklepie znajdziesz lunch box okazje.

Kiedy w LUNCH MUNCH® znajdę okazje na Black Friday?

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i w 2021 roku Black Friday w LUNCH MUNCH® będziemy hucznie obchodzić… prawie CAŁY TYDZIEŃ! Tak! U nas Black Friday to KIDS BLACK FRI…YAY! Zaczniemy od 22giego listopada, a skończymy dopiero 28mego o północy!

Black Friday w internecie – jakie będą promocje?

Lubimy naszych Klientów i lubimy dzielić się inspiracją, by pakować lunch box kolorowo! Dlatego właśnie, z okazji Czarnego Piątku, w dniach 22 do 28 listopada, nasze wybrane produkty kupisz z obniżką. Wpadaj na stronę naszego on-line sklepu LUNCH MUNCH w dniach promocji, bo tam dowiesz się  szczegółach. Ale na spokojnie, po zaprojektowane przez nas produkty nie będziesz musiał biec do centrów handlowych – wystarczy, że zamówienie złożysz w naszym sklepie on-line.

black friday w internecie lunch munch

Jakie produkty kupisz w promocji z okazji Black Friday?

W promocji znajdziesz wybrane modele bezpiecznych i modnych produktów naszej marki, tj.:

black friday w internecie promocje

Nasze produkty – czy warto? Przeczytaj opinie niektórych naszych Klientów:

:

— „Mieszkamy w UK i muszę przyznać, że akurat na wyspach nic mnie tak nie zauroczyło w kwestii lunch toreb jak właśnie te z lunch munch.”

:

„Dziś odebrałam paczkę (ogromny plus za pakowanie), którą zamówiłam wczoraj wieczorem. Przesyłka szła do mnie 12h!”

:

— „Mam dwójkę dzieci i każde otrzymało swój zestaw. Córeczka Wendy Watermelon i syn Archie AUBERGINE. Nie dość, że paczka przyszła zapakowana pierwsza klasa więc możliwości na jakiekolwiek uszkodzenia nie było to to co było w środku spowodowało, że moje dzieci aż piszczały z zachwytu.”

:

— „Lunch Munch jest wyjątkowe. Piękne i przemyślane śniadaniówki, ekspresowa dostawa i wszystko przepięknie zapakowane.”

black friday wyprzedaz

A zatem – KIDS BLACK FRI…YAY! z najmodniejszymi akcesoriami na lunch od LUNCH MUNCHowej Rodzinki!

11/07/2021

Torba termiczna na lunch dla dzieci

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *