Black Friday w internecie i u nas! 💥 Dowiedz się, jak świętujemy w 2020roku!

black friday w internecie lunch munch

Skoro Black Friday to święto łowców promocji, to my również z chęcią je obchodzimy. W tym roku Czarny Piątek obejmie również półki naszego sklepu on-line, a święto wydłużymy… a co tam – niech trwa cały tydzień! U nas to KIDS BLACK FRI…YAY!

Black Friday w internecie to mnóstwo okazji do zakupów. Czarny Piątek jest dniem szczególnie popularnym w USA i Wielkiej Brytanii, bo właśnie wtedy odbywają się największe wyprzedaże w roku. Łowcy promocji upatrują daty tego święta, a data ta jest… ruchoma!

prezenty na gwiazdkę dla dzieci

Kiedy przypada Black Friday w 2020 roku?

Black Friday, czyli Czarny Piątek, odbywa się co roku. To święto przypada zazwyczaj w ostatni piątek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia. W tym roku Black Friday wypada w dacie 27 listopada. Również w naszym sklepie on-line znajdziesz świetne okazje.

Kiedy w LUNCH MUNCH obchodzimy Black Friday?

W 2020 roku Black Friday w lunch munch będziemy hucznie obchodzić… prawie CAŁY TYDZIEŃ! Tak! U nas Black Friday to KIDS BLACK FRI…YAY! Zaczniemy od 24tego listopada, a skończymy dopiero 30tego o północy!

Black Friday w internecie – jakie będą promocje?

Lubimy naszych Klientów i lubimy dzielić się pomysłami na kolorowe zdrowe potrawy. Dlatego właśnie, z okazji Czarnego Piątku, w dniach 24 do 30 listopada, nasze wybrane produkty kupisz z obniżką. Wpadaj na stronę naszego on-line sklepu LUNCH MUNCH w dniach promocji, bo tam dowiesz się  szczegółach. Ale na spokojnie, po nasze akcesoria nie będziesz musiał biec do centrów handlowych – wystarczy, że zamówienie złożysz w naszym sklepie on-line.

black friday w internecie lunch munch

Jakie produkty kupisz w promocji z okazji Black Friday?

W promocji znajdziesz nagrodzone tytułem Influencers TOP2019, modne i wyprodukowane w Polsce:

black friday w internecie promocje

Nasze produkty – czy warto? Cytujemy Klientów:

💌

— “Mieszkamy w UK i muszę przyznać, że akurat na wyspach nic mnie tak nie zauroczyło w kwestii lunch toreb jak właśnie te z lunch munch.”

💌

“Dziś odebrałam paczkę (ogromny plus za pakowanie), którą zamówiłam wczoraj wieczorem. Przesyłka szła do mnie 12h!”

💌

— “Mam dwójkę dzieci i każde otrzymało swój zestaw. Córeczka Wendy Watermelon i syn Archie AUBERGINE. Nie dość, że paczka przyszła zapakowana pierwsza klasa więc możliwości na jakiekolwiek uszkodzenia nie było to to co było w środku spowodowało, że moje dzieci aż piszczały z zachwytu.”

💌

— “Lunch Munch jest wyjątkowe. Piękne i przemyślane śniadaniówki, ekspresowa dostawa i wszystko przepięknie zapakowane.”

black friday wyprzedaz

A zatem – KIDS BLACK FRI…YAY! z najmodniejszymi akcesoriami na lunch od LUNCH MUNCH!

11/14/2019

Torba termiczna na lunch dla dzieci