DOCEŃ PRZEPIS: 0

Targi LebensArt Lubece w Niemczech – nasza krótka relacja

targi lubensart w lubece stoisko lunch munch

Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach na targach LubensArt w Lubece w Niemczech.

Od czasu, kiedy po raz pierwszy pokazaliśmy Wam nasze LUNCH MUNCHowe produkty, wiele się u nas wydarzyło… ale my chcemy więcej… i… jeszcze więcej! W tym roku (pomimo oczywistych COVIDowych przeciwności), pokazujemy nasze lunchowe produkty stacjonarnie, na międzynarodowych targach.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od targów LebensArt Lübeck w Niemczech (8-10.10.2021 r.), na których mieliśmy być jedynymi wystawcami z Polski i nielicznymi, którzy mają w swoim asortymencie produkty dla dzieci.

Oczywiście, przygotowaliśmy się starannie i ruszyliśmy za granicę. Po intensywnych pracach nad przygotowaniem stoiska wylecieliśmy w nieznane samolotem do Hamburga, stamtąd czekała nas szybka podróż pociągiem… i… (już) po 4 godzinach byliśmy już na miejscu – w niewielkim, ale uroczym mieście Lubeck w Niemczech.

LUNCH MUNCHowe stoisko na targach LubensArt w Lubece

lubensart targi w Niemczech

W trakcie targów zaprezentowaliśmy nasze kluczowe produkty, w tym:

Nasze stoisko zdecydowanie wyróżniało się na tle innych. Czym? Kolorami, oczywiście! Na tylko nielicznych stanowiskach było równie  kolorowo jak u nas. Na naszym LUNCH MUNCHowym stoisku dominowała feeria nasyconych barw, bo jak (zapewne) wiecie, u nas jest zawsze kolorowo, jak w tęczy! ? Byliśmy tęczowym ptakiem targów i baaardzo to nam sprzyjało! Dzięki intensywnym barwom, pięknym zdjęciom z naszymi LUNCH MUNCHowymi ambasadorkami, i obrazkom MUNCHowej Drużyny, wiele osób zwróciło na nas uwagę. Rodzice, młodsi i starsi, dzieci i młodzież, oraz dziadkowie, dopytywali o naszą markę. Goście targów doceniali:

  • jakość wykonania naszych zestawów lunch box
  • praktyczność zestawów
  • polską produkcję

lubensart stosiko lunch munch

A jak reagowali? Uśmiechali się na widok MUNCHowej Drużyny i wyrażali swoje pozytywne opinie na temat całej marki.

Super motywująco minęły nam te trzy dni, zwłaszcza, że w międzyczasie nawiązaliśmy międzynarodowe kontakty z innymi wystawcami i niemieckimi dystrybutorami.

Dużo nowych materiałów, masa pozytywnych reakcji i przede wszystkim bezcenny uśmiech dzieci zostaną w naszej pamięci na dłużej.

O mieście Lubeck słów kilka

Lubekę wspominamy z szybszym biciem serca. To miasto, położone w północnych Niemczech i liczące ok. 217 tys. mieszkańców. Ta urokliwa miejscowość ma w sobie jakiś czar, o którym trudno będzie nam zapomnieć. W dużej mierze, miasto zawdzięcza ten urok położeniu przy kanale Łaba-Lubeka. Zachwyciły nas liczne mniejsze i większe łodzie, kawiarenki i restauracje, i jednoczesny spokój miasteczka. Może wrócimy tutaj za rok, a może wcześniej?

Lubeck w Niemczech

LUNCH MUNCHowe podboje rynków zagranicznych

Zdecydowanie, mamy ogromny apetyt na więcej zagranicznych podbojów. W przyszłym miesiącu jedziemy na targi Familie & Heim w Stuttgardzie w Niemczech. Kolejne targi odbędą się również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA. Oczywiście, wszystkie nasze LUNCH MUNCHowe przygody będziemy Wam relacjonować w naszych Social Mediach – na Instagramie i Facebooku.  Dlatego, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nasza praca od kuchni, zachęcamy Cię do intensywnego śledzenia. Bądź z nami w kontakcie!

Lubeck o miescie słow kilka

10/12/2021

go to brand lunch munch

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.