DOCEŃ WPIS: 7

Lunch box torba z pojemnikami – dlaczego warto zaopatrzyć w nią pierwszoklasistę? 7 powodów!

lunch box torba z pojemnikami

Rodzicu za niedługo Twoja pociecha usłyszy po raz pierwszy dzwonek w szkole, a Ty stresujesz się, co dziecko zje? To najczęstszy powód, dla którego rodzice decydują się na torbę z pojemnikami do szkolnej wyprawki. Ale nie tylko! Jakie są inne powody? Dowiesz się z tego artykułu.

Do torby termicznej zapakujesz zdrowe i pożywne jedzenie na cały dzień poza domem. Dlaczego lunch box torba z pojemnikami coraz częściej stanowi nieodłączny element wyprawki szkolnej?

lunch box torba z pojemnikami dlaczego warto

 

Lunch box torba z pojemnikami – dlaczego warto zaopatrzyć w nią pierwszoklasistę? 7 powodów!

 

Powód 1:
Na zapas jedzenia dla małego sportowca.

Aby zapewnić dziecku harmonijny rozwój, rodzice zapisują go na pozalekcyjne zajęcia. Te najczęściej odbywają się popołudniami, co powoduje, że szkolniaki przebywają poza domem od 8.00 rano do nawet 21.00 wieczorem. Bez porcji pożywnego jedzenia w trakcie dnia trudno byłoby dzieciom aktywnie funkcjonować w trakcie dnia. Dlatego tak ważne jest, aby dziecko zjadło zdrowe posiłki w ciągu dnia.

Lunch box torba z pojemnikami to idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci. Rodzicu – do zakupionych u nas lunch boxów bez problemu spakujesz zdrowe i smaczne posiłki, na cały długi dzień poza domem. W naszych torbach zmieścisz zapas jedzenia na drugie śniadanie i podwieczorek. A jeśli Twoje dziecko nie będzie miało gdzie podgrzać posiłku, to do pakownej lunch box torby zmieścisz: termos z ciepłym daniem obiadowym i bidon z napojem.

 

Powód 2:
Dla małych alergików.

Rodzice małych alergików nie mają łatwego życia. Dzieci bardzo często są uczulone na gluten, białko mleka krowiego, jaja, a nawet na niektóre owoce. Dlatego w wielu szkołach jest problem z przygotowaniem posiłków dla alergika, po prostu  brakuje odpowiedniego przygotowania w tym zakresie.

Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem i nie ma możliwości, aby w szkole zjadło zdrowy i bezpiecznych dla zdrowia posiłek, to zapakuj go do pojemnej lunch box torby. Zmieszczą się w niej 4 pojemniki i bidon z napojem. Dzięki zakupionej u nas torbie termicznej mały alergik nie będzie głodny w szkole! 

 

lunch box torba z pojemnikami dla niejadka

 

Powód 3:
Na zapas ulubionych składników dla niejadka.

Żywienie dziecka, które nie je wszystkich produktów jest bardzo często dużym wyzwaniem. Takie maluchy często nie korzystają ze szkolnych stołówek, bo nie zjadają wszystkiego, z przezorni rodzice nie chcą marnować pieniędzy na obiady w szkole.

I wówczas lunch box torba z pojemnikami znów przychodzi z pomocą. W tej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zakup termicznej lunch box torby z pojemnikami, do której spakujesz zdrowe i smaczne posiłki dla każdego małego niejadka!

 

Powód 4:
Na szkolne (i pozaszkolne) wycieczki.

Bardzo często jednym z „obowiązkowych punktów” wycieczki szkolnej jest odwiedzenie restauracji fast food. Rodzice są coraz bardziej świadomi i nie zgadzają się, aby ich pociecha jadła śmieciowe jedzenie.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest spakowanie dziecku zdrowego jedzenia do lunch box torby termicznej. W czasie letnich upałów możesz spakować również do torby lunch box termos z lodami domowej roboty lub orzeźwiające owoce. Lunch box torba z pojemnikami pozwala rodzicom na przyzwyczajanie swojej pociechy do zdrowszych opcji, również w dni inne niż „zwykłe”.

 

lunch box torba z pojemnikami na wycieczki

 

Powód 5:
Na dania dla wegetarian.

Osoby niejedzące mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego są bardzo często „problemem” na stołówkach szkolnych, ponieważ wielu intendentkom trudno jest zaproponować codziennie inny bezmięsny obiad.

Rodzicu w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest zakup naszej lunch box torby z pojemnikami. Dzięki niej spakujesz zapas zdrowego jedzenia wege na cały dzień. W torbie mieszczą się 4 pojemniki i bidon. Aby dziecko zjadło ciepły wege obiad w szkole, np. kaszotto, to kup mu termos z naszej LUNCH MUNCH®owej oferty.

 

lunch box torba z pojemnikami dla piewszoklasisty

 

Powód 6:
Szkoły coraz częściej nie prowadzą własnych stołówek, korzystają natomiast z usług firm cateringowych

Obecnie tylko w nielicznych szkołach jest kuchnia, w której smaczne i zdrowe posiłki przygotowują dzieciom panie kucharki. Placówki w dużych miastach najczęściej korzystają z usług firm cateringowych, które przywożą zamówione wcześniej potrawy. Dania serwowane przez firmy cateringowe nie smakują dzieciom (są źle przyprawione, a wygląd potraw nie jest apetyczny) i są ….. drogie.

Dlatego bardzo wielu rodziców sięga po sprawdzony sposób – spakowanie torby zdrowego jedzenia z domu. Do tego świetnie sprawdza się odpowiednio pojemna lunch box torba termiczna.

 

Powód 7:
Lunch box z pojemnikami jako sposób na walkę z otyłością i nadwagą.

Według raportów NIK, nadwaga i otyłość są coraz większym problemem dzieci i młodzieży w Polsce. Dlatego coraz więcej rodziców stara się układać jadłospis dla swoich pociech zgodnie z zaleceniami GOV. Dzięki jedzeniu prawidłowo zbilansowanych dań istnieje minimalne prawdopodobieństwo, że dzieci będą miały nadwagę lub otyłość.

Świetnym rozwiązaniem, aby dziecko nie jadło w szkole nie zdrowych produktów, jest spakowania do torby termicznej pojemników ze zdrowymi przekąskami, np. pokrojonymi warzywami lub owocami czy mieszanką suszonych owoców. Dzięki temu dziecko szybko zaspokoi głód i nie będzie miało chęci sięgnąć po niezdrowe przekąski.

 

07/08/2022

DOCEŃ WPIS: 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.