DOCEŃ PRZEPIS: 0

Kosmetyczka Justyna sprawia, że Białystok słynie z naturalnych sposobów na kobiece piękno

kosmetyczka Białystok

Poznaj Justynę Nowak i eko zabiegi, które wyczynia w swoim BIO Salonie Urody w Białymstoku.

Dobra, a w dodatku eko kosmetyczka jest na wagę złota! Zadba o to, żeby przypadkowe zabiegi nie zrujnowały naszych kieszeni,  a klientka błyszczała naturalnym blaskiem, nie blaskiem przetłuszczonej cery. Ja takową poznałam po dłuuuuugich poszukiwaniach i po wielu mega przepłaconych i tylko  z pozoru skutecznych zabiegach. W końcu znalazłam – z polecenia. Tematy eko są dla mnie ważne, tak samo jak rzetelność w działaniu i podejściu do klienta, dlatego dziele się z Tobą tym wspaniałym doświadczeniem, choć może nie bezpośrednio związanym z tym o czym piszemy na co dzień.

Kosmetyczka Białystok – jak to wszystko się zaczęło?

Zwykle trudno namówić kogoś, kto mieszka w Warszawie, żeby jechał 200 km na jeden zabieg, i to w dodatku kosmetyczny. Dlatego, początkowo na pomysł ”kosmetyczka Bialystok” nie reagowałam zbyt entuzjastycznie… No, ale nic nie działało. Ale po pierwszym zabiegu przekonałam się, że zdecydowanie WARTO! A ponieważ dobra kosmetyczka okazała się na wagę złota, to ja swojego czasu pędziłam do niej na każdą wizytę ponad… dwieście kilometrów (w jedną stronę!) Tak, to jest ten przypadek, że to Warszafka przyjeżdża do mniejszego miasta, a nie na odwrót! O kim mowa? O Justynie Nowak. Dlatego dziś poznaj Justynę i cuda, które robi w swoim BIO Salonie Urody w Białymstoku.

kosmetyczka Białystok BIO Salonu Urody w Białymstoku

Jak to się dzieje, że coś co wydaje się trudne do wyleczenia, Ty uzdrawiasz skutecznie?

Dotykam, oceniam, czuję dużo pod ręką, później przeprowadzam wnikliwy wywiad o wykonywanym zawodzie, stylu życia, diecie, alergiach a przede wszystkim o własnej domowej pielęgnacji, przebytych zabiegach kosmetycznych i estetycznych. Staram się również wyczuć potrzeby danej osoby bo nie ukrywam ale nie zawsze jestem w stanie sprostać ich oczekiwaniom i zawsze szczerze to podkreślam. Jedenaście lat prowadzenia własnego salonu nauczyło mnie szczerości wobec każdego klienta. Z kolei, kilkuletnie obycie z różnymi osobami w innych salonach w których miałam przyjemność pracować, pokazało mi to że droga do naturalnego piękna podąża w inna stronę niż ta, która przedstawiają nam kosmetologom różne firmy kosmetyczne.

drewniane sztucce dla dzieci

Na czym polega Twoja droga do naturalnego piękna?

W dzisiejszym świecie większość ludzi chce mieć wszystko szybko, natychmiast tu i teraz. Kobiety pragną być piękne, zadbane, spełnione i wiecznie młode najlepiej w 5 minut. Niestety, ta droga jest stopniowa czasem wyboista, składająca się z wielu etapów zabiegowych. Ja staram się wydobyć ze skóry to co najlepsze by każdy mógł cieszyć się młoda i piękna skóra jak najdłużej.

Dlaczego zdecydowałaś się na stosowanie wyłącznie kosmetyków BIO?

Już na studiach nie rozumiałam dlaczego w prostym kremie do masażu jest tyle chemicznych niepotrzebnych substancji, przecież można to zrobić na zwykła oliwę z oliwek, która ma tak dużo substancji odżywczych, witamin A E D i K, kwasów tłuszczowy Omega 3 i 6, które są niezbędne przy każdym rodzaju skóry i jej zaburzeniach. Odkąd pamiętam, spisywałam w zeszytach różne składniki i szyfrowałam co mogą dobrego lub złego dać mojej skórze. Sama osobiście przeszłam długa drogę z moją cerą, kiedyś trądzikową obecnie tłustą. Odwiedziłam wielu dermatologów, kosmetyczek i innych osób które rzekomo miały mi pomóc. A tak naprawdę sama sobie pomogłam głównie naturalnymi sposobami pielęgnacji i zgłębianiem wiedzy na jej temat. Kiedy otwierałam swój własny salon bardzo mało było wiadomo o kosmetykach naturalnych. Wyszukiwałam perełek na całym rynku kosmetycznym, robiłam własne mieszanki odżywcze dodając ekstrakty roślinne które naprawdę działały jednocześnie mając pewność że naprawdę tam są i w odpowiedniej ilości. Obecnie mamy duża dostępność tego typu preparatów – lepsze – gorsze, a często wypromowane przez znane osoby. Ja wybieram do swoich zabiegów te, które sama sprawdzam i biorę pod „składową lupę”. Uważam, że nasza skóra jest tak dużym organem i powinna chłonąć tylko zdrowe, naturalne substancje co przynosi niewiarygodne efekty.

Przeczytaj tez co to znaczy, ze jedzenie jest BIO.

Twój salon kosmetyczny znajduje się w Białymstoku. Przypomnij nam adres!

Zapraszam do swojego BIO Salonu Urody w Białymstoku.

KOSMETYCZKA BIAŁYSTOK

ul. 42 Pułku Piechoty 72G

15-181 Białystok

kosmetyczka Białystok BIO Salonu Urody Justyna Nowak

02/09/2021

torba na lunch dla dzieci

DOCEŃ PRZEPIS: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *